کد خبر: 854881 A

سخنگوی ارتش:

سخنگوی ارتش گفت: ترور ناجوانمردانه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بدون شک اتحاد و انسجام ملت ایران را بیشتر و محکمتر خواهد کرد و دولت جنایتکار آمریکا بداند اینگونه اقدامات خباثت آمیز او خللی در اراده مردم ایران ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم شاهین تقی‌خانی معاون فرهنگی و روابط عمومی و سخنگوی ارتش گفت: با توجه به شرایط موجود، خباثت آمریکا بار دیگر یادآور شد که همه ما از نیروهای مسلح گرفته تا آحاد مردم باید در بصیرت و هوشیاری کامل باشیم.

وی افزود: آمریکای جنایتکار با این اقدام تروریستی خود دوباره ثابت کرد که خباثت آمریکا تمام شدنی نبوده و به هیچ وجه این دولت تروریست قابل اعتماد نیست و بر همین اساس لازم است اتحاد و همدلی مردم روز به روز قوی تر بشود.

سرتیپ دوم تقی‌خانی افزود: بدون شک شهادت شهید سردار سپهبد سلیمانی بر آمادگی  روحی و رزمی  و همدلی نیروهای مسلح ما خواهد افزود.

سخنگوی ارتش خاطر نشان کرد: سربازان ولایت در نیروهای مسلح ضمن محکوم کردن این اقدام دشمن، مصمم تر از گذشته و تحت پرچم ولایت حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت خواهند بود.

وی تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ما شهدای زیادی را در جریان ترورهای دشمنان تقدیم کرده‌ایم از جمله شهید قرنی، شهید صیاد شیرازی ، شهدای هسته‌ای، شهید همدانی و... اما همیشه پس از شهادت این عزیزان پرچم پرافتخار آنها به دست دیگر همرزمانشان سپرده شده و راه پرافتخار آنها منسجم تر و قویتر ادامه داشته و خواهد داشت.

ارتش جمهوری اسلامی ایران سخنگوی ارتش شاهین تقی‌خانی شهادت سردار سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر