کد خبر: 854665 A

سردار فدوی:

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:حتماً شهادت حاج قاسم سلیمانی مضاعف‌تر از همه شهادت شهدای قبلی برای پاسداران انقلاب اسلامی انگیزه بیشتری را برقرار می‌کند که پیروزی‌های بیشتری را رقم بزنند.

به گزارش ایلنا، سردار علی فدوی با بیان این‌که حاج قاسم قریب به ۴۰ سال منتظر شهادت بود، گفت: قریب به ۴۰ سال این افتخار وجود داشت که با شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی آشنا باشم. حاج قاسم سلیمانی در سال‌های طولانی قبل از جنگ به عنوان پاسدار انقلاب اسلامی در همه سطوحی که الزام داشت از انقلاب اسلامی پاسداری شود، حضور داشت.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که این لحظه زیبایی که برای هر کسی پیش بیاید به معنای بالاترین عاقبت بخیری است، عنوان کرد:حاج قاسم سلیمانی در همه روزهایی که شرارت‌های شیطان بزرگ توسط عواملش در گوشه و کنار کشور اتفاق می‌افتاد، حضور داشت و سپس با شروع جنگ ۸ ساله دفاع مقدسی که در درون خود قوت‌ها و زیبایی بی نظیری آفریده شد نیز حاج قاسم سلیمانی حضور داشت.

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی بعد از دوران جنگ در بیش از ۲۲ سالی که در نیروی قدس حضور داشت یک شاخصه اساسی را نشان می‌داد؛‌وی برای اینکه تکلیف را در حد اعلی انجام دهد همواره برای شهادت آماده بود.

سردار فدوی با اشاره به این‌که حاج قاسم همیشه احساس می‌کرد که چرا از امثال شهید خرازی، حاج همت و غیره جدا افتاده است، گفت:حاج قاسم به مثابه یارانی که قبل از او رفتند و شهید شدند دائم می‌گفت من منتظر شهادت هستم و خدا نصیبی که برای مجاهدان راه خدا وعده داده بود نصیبش کرد.

وی خاطر نشان کرد: امام ما، امام خامنه‌ای در پیامی که برای شهادت حاج قاسم سلیمانی دادند، چند وعده را مطرح کردند. اول اینکه پیروزی قطعی در انتظار راه مجاهدان راه خداست. همچنین تدوام خط جهاد و مقاومت با انگیزه مضاعف یک وعده بعدی است.مقام معظم رهبری چند پیام برای خبیثانی مثل شیطان بزرگ که دشمنی با انقلاب اسلامی را ۴۰ سال تداوم دادند مطرح کردند و فرمودند ادامه راه مبارزه برای جنایتکاران سخت‌تر است و پیروزی نهایی برای جنایتکاران خیلی تلخ‌تر است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خاتمه گفت: بیش از ۴۰ هزار پاسدار در طول ۴۱ سال گذشته به شهادت رسیدند ولی حتماً شهادت حاج قاسم سلیمانی مضاعف‌تر از همه شهادت شهدای قبلی برای پاسداران انقلاب اسلامی انگیزه بیشتری را برقرار می‌کند که پیروزی‌های بیشتری را رقم بزنند.

 

انتهای پیام/
قاسم سلیمانی سردار فدوی شهادت سردار سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر