کد خبر: 854552 A

سخنگوی سپاه پاسداران:

سخنگوی سپاه در پی شهادت سردار سلیمانی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز فصل جدیدی را آغاز خواهد کرد و انتقام سختی خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار سلیمانی بیان کرد: قاسم سلیمانی در عمر ۴۱ سال گذشته برای امنیت کشورمان مجاهدت‌های فراوانی کرد و در توانمند کردن جبهه مقاومت بارها و بارها تا مرز شهادت پیش رفت و بارها مجروح شد.

وی افزود: مطمئن هستیم شاگردان این فرمانده شجاع آرمان‌های ایشان را محقق خواهد کرد اما اکنون سردار قاسم سلیمانی‌های متعدد در سپاه و در وسعت بیشتر در مجموعه مقاومت وجود دارد.

شریف افزود: ما در سپاه پاسداران از این خبر متاسف شدیم اما عزم ما برای گرفتن انتقام بیشتر خواهد بود و این انتقام رقم خواهد خورد.

سخنگوی سپاه تصریح کرد: بزودی شادی مقطعی صهیونیست‌ها را به عزا تبدیل خواهیم کرد.

مسئول روابط عمومی سپاه ادامه داد: ما راهی را شروع کردیم که سرداران متعددی از جمله شهید تهرانی‌مقدم را تقدیم آرمان‌های انقلاب اسلامی کردیم.

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز فصل جدیدی را آغاز خواهد کرد جبهه مقاومت هم در نقطه شروع جدیدی قرار خواهد گرفت.

شریف گفت: سردار سلیمانی با حضور میدانی خودش شرایطی را به وجود آورد که آمریکا و اسرائیل دست به اقدامی جنایتکارانه علیه او زدند.

وی اضافه کرد: به محض انتقال این سردار عزیز به کشور مقدمه برنامه‌های تشییع ایشان اعلام خواهد شد؛ بیانیه رهبری نصب‌العین و راه گشا برای چگونه به عقب راندن دشمن است.

انتهای پیام/
رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران شهادت سردار سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر