کد خبر: 854508 A

ابوالفضل فاتح:

ابوالفضل فاتح نوشت: شهید سردار قاسم سلیمانی، فرهنگ ادب مقاومت، نماد شایسته ی یک فرمانده بلند بالا، یک شخصیت ملی و افتخار تمام ایران و ایرانیان و چهره ای ماندگار در تاریخ ایران و مقاومت اسلامی خواهد بود. او خدمتگزار واقعی و بی ادعای ایران و اسلام بود که بیش از هر چیز به عزت اسلام و ایران می اندیشید. بی تردید هر جریان و گروه سیاسی در این فقدان بزرگ، تلخ کام و اندوهگین است و این اقدام بسیار جنایتکارانه و تروریستی آمریکا و ترامپ را قویا محکوم خواهد کرد.

ابوالفضل فاتح در تسلیت خود به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی آورده است:

بسمه تعالی

انا الله و انا الیه راجعون

شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصلشان عند ربهم یرزقونند. امام خمینی ره

سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی از شخصیت های ماندگار و یادگاران مکتب امام (ره) و دوران دفاع مقدس بود که  شجاعت ها و جانفشانی های جاودانی را از خود برجای گذاشت.

او فرهنگ و ادب مقاومت، نماد شایسته ی یک فرمانده بلند بالا، یک شخصیت ملی و بین المللی و افتخار ایران و ایرانیان و چهره ای ماندگار در تاریخ ایران و مقاومت اسلامی خواهد بود. او خدمتگزار واقعی و بی ادعای ایران و اسلام بود که بیش از هر چیز به عزت اسلام و ایران می اندیشید. بی تردید هر جریان و گروه سیاسی در این فقدان بزرگ، تلخ کام و اندوهگین است  و  این اقدام بسیار جنایتکارانه و تروریستی آمریکا و ترامپ را قویا محکوم خواهد کرد.

ترامپ پرده ای دیگر از چهره ی بی نقاب آمریکا برداشت، و اصلی ترین فرماندهان مبارزه با داعش و القاعده  یعنی سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس  و جمعی دیگر از همرزمان ایرانی و عراقی شان را هدف قرار داد تا ثابت  شود تا چه اندازه امپریالیسم آمریکایی با این جریانات تروریستی  و افراطی هم کاسه است و هدف اصلی نه داعش که سلطه کامل  بر منطقه است.

اقدام بسیار خطرناک آمریکا،  پی آمدهای قابل انتظاری در افزایش بحران های منطقه خواهد داشت و روزهای دشوارتری را برای آمریکا پدید خواهد آورد. و  البته این خطای محاسباتی و استراتژیک آمریکا،  ایران اسلامی را نسبت به ماهیت شیطانی آمریکا متحد و عراق را  علیه آمریکا به خیزش آورد و ضرورت ترک آمریکا از منطقه تسریع خواهد کرد.

این شهادت‌های  مظلومانه رزمندگان به ویژه شهادت سردار سرفراز اسلام سپهبد قاسم سلیمانی  و سردار ابو مهدی المهندس را به سهم خود به همه مردم عزیز ایران و عراق و شیعیان جهان تسلیت عرض کرده و از خداوند منان مطلبم که ارواح مطهر این شهیدان را با اولیاء الله و سرور آزادگان  حضرت سید الشهدا (ع) و یاران با وفایشان محشور فرماید.

شهادت سردار سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر