کد خبر: 854209 A

تابش:

نماینده مردم اردکان تاکید کرد: ما باید تحولات جامعه را جدی بگیریم و به قدرت مردم و خصوصا جوانان و زنان ایمان بیاوریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا تابش در هجدهمین کنگره حزب مردم سالاری با بیان اینکه در یک پیچ نفس‌گیر تاریخی هستیم، گفت: تحریم‌ها موجودیت نظام را نشانه گرفته است و برخی سوءتدبیرها و عملکردهای ناصواب، ناکارآمدی را به اذهان متبادر می‌سازد.

نماینده  مردم اردکان با اشاره به اهمیت بی‌اعتمادی جامعه به مسئولان خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان از سال‌ها پیش این وضعیت را پیش‌بینی می‌کردند اما گوش شنوایی وجود نداشت. با این حال باید با سرعت برای رفع ابهامات مردم تلاش کنیم.

وی ادامه داد: تلقی حاکمیت چندگانه کشور را در عرصه داخلی و بین‌المللی دچار مشکل کرده است. ساختارهای معیوب نظام نمی‌تواند توسعه کشور و رفاه مردم را رقم بزند. فساد گسترده به خرمن اعتماد مردم آتش می‌زند. رکن مهم تحقق حکمرانی خوب یعنی قوانین کیفی در مجلس ملی و مردمی نیاز است. امیدوارم در آستانه انتخابات، مسئولان بتوانند اعتماد مردم را تا حدی بازسازی کرده و زمینه تشکیل مجلسی در راس امور را فراهم کنند؛ مجلسی که نقطه اتکای مردم و بسترساز توسعه کشور باشد.

این نماینده  مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما باید تحولات جامعه را جدی بگیریم و به قدرت مردم و خصوصا جوانان و زنان ایمان بیاوریم.

تابش محمدرضا تابش حزب مردم سالاری هجدهمین کنگره حزب مردم سالاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر