کد خبر: 854036 A

آغاز تعامل حقوقی شورای شهر تهران و بنیاد حقوقی بهمن کشاورز؛

در دیدار مدیران بنیاد حقوقی بهمن کشاورز با هیات رئیسه شورای شهر تهران پیشنهاد راه‌اندازی مراکز مختلف در سطح شهر تهران به منظور آموزش حقوق به زبان ساده به مردم تهران و ترویج فرهنگ وکالت در جامعه مطرح شد که مورد استقبال هیات رئیسه شورای شهر تهران قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، در این جلسه که به مناسبت قدردانی و تشکر از نام‌گذاری خیابان هفتم بخارست به نام بهمن کشاورز برگزار شد، ریاست هیات امنا و هیات مدیره بنیاد حقوقی بهمن کشاورز با هیات رئیسه شورای شهر تهران هاشمی ریاست شورا و امینی نایب رئیس  شورای شهر تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار مدیران بنیاد حقوقی بهمن کشاورز با تقدیم لوح سپاس به شورای شهر تهران از الطاف آن شورا به استاد بهمن کشاورز به ویژه نامگذاری خیابان هفتم بخارست به نام بهمن کشاورز قدردانی کردند. همچنین با تقدیم لوح سپاس از همراهی همیشگی امینی نایب رئیس شورای شهر تهران و وکیل دادگستری قدردانی شد. 

در ادامه  این جلسه هاشمی با یاد از بهمن کشاورز و سجایای اخلاقی و حرفه‌ای وی اعلام داشت که استاد بهمن کشاورز از مفاخر ملی بودند و همواره در موضوعات حقوقی و اخلاقی با طرح نظرات جسورانه و مستقل بر مبنای موازین قانونی از حقوق مردم دفاع می کردند. 

همچنین امینی، نایب رئیس شورای شهر تهران ضمن یاد کردن از اوصاف ارزشمند استاد بهمن کشاورز و تاثیرات مثبت کنشگرایی اجتماعی ایشان آمادگی شورای شهر تهران را برای تعامل و همراهی با بنیاد حقوقی بهمن کشاورز اعلام داشتند.

متن قدردانی بنیاد حقوقی بهمن کشاورز از شورای محترم شهر تهران به شرح زیر است:

شورای محترم شهر تهران

درود. بهمن کشاورز، وکیل دادگستری و حقوقدان فرزند تهران بود. این کلان شهر دوست داشتنی و مردم مهربانش را دوست داشت و نیم قرن عمر، اندیشه و قلمش را در راه احقاق و آموزاندن حقوقشان به خدمتشان گماشت. او رفت اما نشان مهرش به این سرزمین را در دل مردمی که دوستش داشتند نشاند.

این بنیاد حقوقی که به پاسداشت نیم قرن تلاش های عاشقانه استاد بهمن کشاورز و به هدف گسترش مکتب اخلاق و آموزش در وکالت که او بنیادش نهاد گام به عرصه نهادهای مدنی کشور نهاده است.

انتهای پیام/
بهمن کشاورز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر