کد خبر: 854014 A

سناتور آمریکایی به بیان اظهارات بی‌اساس در مورد ایران پرداخت و گفت: بعد از اینکه ما از توافق هسته‌ای خارج شدیم ایران می‌خواهد فشارها را از بین ببرد. آن‌ها می‌خواهند آمریکا به توافق با ایران بازگردد.

به گزارش ایلنا به نقل از فاکس‌نیوز،  آدام کینزینگر سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی در واکنش به اتفاقات عراق گفت: اظهارات رئیس‌جمهور ترامپ را در پی حمله به سفارت آمریکا در عراق تحسین می‌کنم.

وی مدعی شد: رئیس‌جمهور واقعاً باهوش است. او همیشه این مسئله را روشن کرده که اگر به آمریکایی‌ها آسیب بزنید، با خشم آمریکا مواجه خواهید شد من فکر می‌کنم ایران تصور می‌کند که با واکنش آمریکا مواجه نخواهد شد اما به محض اینکه با واکنش آمریکا مواجه شوند، همان‌جا متوقف خواهند شد یا عقب‌نشینی خواهند کرد.

سناتور جمهوری‌خواه در ادامه مدعی شد: بعد از اینکه ما از توافق هسته‌ای خارج شدیم ایران می‌خواهد فشارها را از بین ببرد. آن‌ها می‌خواهند آمریکا به توافق با ایران بازگردد.

وی هم چنین گفت: انتخاب ما جنگ با تروریسم نیست این انتخاب تروریست‌ها است و ما یا در ایالات متحده با آنها می‌جنگیم و یا در آنجا با آنها می‌جنگیم. ای کاش گزینه‌های بهتری داشتیم، اما نداریم.

ایران آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر