کد خبر: 850448 A

برای ارائه به کمیسیون تلفیق؛

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس پیشنهادات بودجه‌ای وزارتخانه‌های کشور، اطلاعات، امور خارجه و دفاع بررسی و برای ارایه به کمیسیون تلفیق بودجه تجمیع شد.

به گزارش ایلنا، سیدحسین نقوی‌حسینی در توضیح نشست امروز عصر (دوشنبه دوم دی ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیسیون امروز عصر با هدف بررسی پیشنهادات بودجه‌ای نمایندگان در حوزه چهار وزارتخانه‌های کشور، اطلاعات، امور خارجه و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تشکیل جلسه داد.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نمایندگان همچنین پیشنهاد کلیه نیروهای مسلح اعم از سپاه، بسیج، ارتش، نیروی انتظامی و ستاد کل را برای ارائه به کمیسیون تلفیق مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

وی افزود: نمایندگان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در تلفیق بودجه پیشنهادات مذکور را مطابق تبصره های بودجه تنظیم و از آنها دفاع خواهند کرد.

نقوی حسینی یادآور شد: در این جلسه که با نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه، برخی از دستگاه‌ها و مرکز پژوهش‌های مجلس تشکیل شد، تاکید کردیم که مطالبات اصلی مقام معظم رهبری مبنی بر تغییر و اصلاح اساس ساختار بودجه، تصویب بودجه بدون نفت و اتکاء به داخل در کمیسیون تلفیق بودجه مورد توجه قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: نماینده سازمان برنامه و بودجه توضیح مفصل پیرامون اقدامات سیستم بودجه ریزی با هدف تغییر ساختار بودجه ارائه کرد.

نقوی حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر