کد خبر: 850222 A

نانواکناری در نطق میان‌دستور:

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: فقر و فساد و مدیریت ناکارآمد سه وجه است که جان مردم ایران را به لب رسانده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ولی الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر امروز در نطق میان دستور خود گفت: در این شرایط حساس سیاسی و تاریخی که کشورمان در معرض تهدید قرار گرفته هوشیاری سیاسی را بیش از هر زمان دیگری ضروری می‌دانم.

وی تاکید کرد: در سطح ملی مسئولان کشور با بی‌تدبیری در اصلاح قیمت بنزین کشور را دچار تنش‌های ذهنی، سیاسی و اجتماعی کردند حال برای اصلاح امور چه تدابیری اندیشیده‌اید.

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: فقر و فساد و مدیریت ناکارآمد سه وجه است که جان مردم ایران را به لب رسانده است.

نماینده مردم بابلسر گفت: بهترین واکسن برای مقابله با آ‌مریکا حضور پرشور آحاد ملت ایران در صحنه است.

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی مردم ولی نعمت ما هستند چرا قانون جامع خدمات‌رسانی نهایی نشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم خطاب ره رئیس جمهور گفت: جناب آقای روحانی، مردم ولی نعمت ما هستند، امروز مردم عزیر و ایثارگران و جانبازان سرافراز ما در پیچ و تاب زندگی مانده اند و حتی در تهیه حوایج اولیه زندگی و دارو ناتوان هستند، به راستی چرا قانون جامع خدمات رسانی اجرا نشده است، واقعا مایه شرمساری است، آقای رئیس جمهور در جریان باشید که دولت شما مسئول حفاظت از محیط زیست می باشد چرا در موارد زیر بی توجهی صورت می گیرد، چرا در ارتباط با آلودگی هوا در تهران و دیگر کلانشهرها صورت مساله را پاک می کنید؟ آیا چاره درد تعطیلی مدارس و ادارت می‌باشد؟ به علت بی توجهی در مدیریت بهره برداری نامناسب از تالاب های کشور، تالاب ها دچار بیماری و مرگ تدریجی شده اند.

نماینده مردم بابلسر در مجلس دهم ادامه داد: عدم مدیریت موثر در امور پسماند، سواحل دریاها، رودخانه ها، جنگل ها، مزارع و خصوصا سواحل دریای مازندران و شهرستان های بابلسر و فریدونکنار را دچار معضل کرده است، شیرابه های آن موجب نابودی گونه های گیاهی، آبزیان، پرندگان و دام ها شده است، عدم اقدام فوری در این خصوص خسارات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت. آقای دکتر روحانی، جهت تامین امنیت غذایی و نیل به خودکفایی در محصولات زراعی، آبزیان، افزایش تولیدات جهت صادرات اقدام موثری انجام نشده است؛ در صورتی که جلگه شمال برای تولید گل، برنج و دیگر محصولات کشاورزی و پرورش ماهیان خاویاری به استخوانی و رهاسازی بچه ماهی در ۲۷ هکتار آب بندان منبع مهمی برای درآمد مردم محسوب می‌شود، آقای رئیس جمهور خبر دارید صادرات خاویار که برند صادرات کشور بود امروز به نقطه صفر رسیده است، لطفا در جریان باشید.

نانواکناری خطاب به وزیر نیرو تاکید کرد: عدم اتمام پروژه زه کشی شبکه سد البرز طاقت روستاها و شهرهای بابلسر، فریدون کنار، بهنمیر و هادی شهر را در زمینه تامین آب شرب و کشاورزی به پایین ترین سطح رسانده است. لطفا بدانید پروژه انتقال آب شرب از سد البرز به بابلسر، فریدون کنار، بهنمیر و هادی شهر ۱۵ ساله شده است. آقای وزیر افتتاح این طرح به رویای تعبیر ناشدنی مردم تبدیل شده است، مردم که در فصل بارندگی هم با کمبود آب شرب روبرو هستند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست تا در زمینه احیا و راه اندازی فرودگاه احمدکلای بابلسر و اتصال حوزه انتخابیه به شبکه حمل و نقل ریلی راه آهن اقدام موثری داشته باشد.

نانواکناری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر