کد خبر: 848788 A

دبیرکل حزب همبستگی:

دبیرکل حزب همبستگی گفت: دشمن می تواند از فاصله های ایجاد شده سوء استفاده کند اما اگر ما ید واحده باشیم، دشمن نمی تواند به ما ضربه بزند.

به گزارش ایلنا، علی اصغر احمدی صبح امروز در ششمین کنگره حزب همبستگی ایران اسلامی با بیان اینکه احزاب ما چون در ساختار قدرت جا پا ندارند، معمولا موفق نمی شوند، اظهار کرد: احزاب ما اگر همه با هم جمع شوند یک دهدار را هم نمی توانند انتخاب کنند چون در قدرت جا پا ندارند.

وی ادامه داد: یکی از اشکالات احزاب در کشور ما این است که آنها هرگز برای حل مشکلات کشور طرحی ارائه نکرده اند. از سویی وقتی اعضای احزاب به مجلس یا شورای شهر می روند، از حزب خود فاصله می گیرند چون ضمانت اجرایی برای احزاب وجود ندارد.

احمدی با بیان اینکه در انتخابات سال ۸۶ رد صلاحیت شدم در حالیکه تا  سال قبل آن معاون وزیر کشور بودم، گفت: در مسائل بررسی صلاحیت گیر داریم. اگر مر قانون اجرا شود، خیلی عالی است اما سلایق شخصی در اجرای قانون دخالت می کند. با این حال حزب همبستگی در انتخابات مجلس شرکت می کند.

دبیرکل حزب همبستگی با اشاره به فشارهای دشمنان گفت: چرا در این شرایط گفت وگوی ملی در کشور آغاز نمی شود؟ دشمن می تواند از فاصله های ایجاد شده سوء استفاده کند اما  اگر ما  ید واحده باشیم، دشمن نمی تواند به ما ضربه بزند.

علی اصغر احمدی کنگره حزب همبستگی دبیرکل حزب همبستگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر