کد خبر: 845235 A

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی نحوه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ علی ساری در تشریح جزییات دستورکار نشست امروز کمیسیون اجتماعی، گفت: در این نشست بررسی روابط کار در شرکت‌های خدماتی، پشتیبانی و فنی مهندسی در دستورکار قرار داشت که مباحثی از سوی کارفرمایان مطرح شده و مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ادامه بررسی گزارشات واصله پیرامون مشکلات مناطق آزاد تجاری در حوزه کار و روابط کار (منطقه آزاد قشم( از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: بررسی نحوه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری نیز در دستورکار نشست امروز این کمیسیون قرار داشت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: کارفرمایان، معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارشناسان سازمان تامین اجتماعی، کارشناسان سازمان مناطق آزاد و نمایندگان کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور در این نشست حضور داشتند.

کمیسیون اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر