کد خبر: 843545 A

عضو هیات رئیسه مجلس هفتم:

میرمحمدصادقی در خصوص عملکرد مجلس دهم گفت: همه مجالس نقاط ضعف و قوتی دارند اما من فکر می‌کنم نقاط ضعف این دوره بسیار بیشتر از نقاط قوت آن بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، شاهین میرمحمدصادقی نماینده ادوار مجلس پس از ثبت‌نام در فرمانداری تهران در جمع خبرنگاران علت حضور خود را شرایط خاص کشور در حوزه منطقه‌ای، بین‌المللی و مشکلات داخلی عنوان کرد.

عضو هیات رئیسه مجلس هفتم افزود: امروز شرایط کشور برای تمام مردم مشخص است. مشکلات اقتصادی، فرهنگی، ناکارآمدی دولت و ضعف‌های بسیار جدی دولت و مجلس باعث ایجاد این توقع در بین مردم شده که نهادهای اصلی کشور نیازمند تغییر و تحول اساسی هستند.

وی ادامه داد: بر همین اساس افرادی که دلشان برای مملکت می‌سوزد و نگران کشور هستند می‌بایست حرکتی کنند. مجلس یکی از جاهای مهم کشور است و هر کسی که این توانایی را در خود می‌بیند که بتواند اعتماد مردم را جلب و رأی بگیرد و از طرف دیگر برای التیام دردهای مردم راه‌حلی ارائه دهد باید به صحنه بیاید.

شاهین میرمحمدصادقی در خصوص حضور خود در لیست گفت: تاکنون صحبتی در این خصوص با من انجام نشده اما ساختار فکری من اصولگرا است و اگر قرار باشد در لیستی حضور داشته باشم، قاعدتا در ائتلاف اصولگرایان خواهم بود.

وی در خصوص ناآرامی‌های اخیر و احتمال قهر مردم با صندوق رأی گفت: من فکر می‌کنم میزان مشارکت در این دوره بسیار کمتر از قبل باشد مگر اینکه خداوند متعادل به دل مردم بگذارد تا حضورشان در انتخابات پررنگ شود.

میرمحمدصادقی در خصوص عملکرد مجلس دهم گفت: همه مجالس نقاط ضعف و قوتی دارند اما من فکر می‌کنم نقاط ضعف این دوره بسیار بیشتر از نقاط قوت آن بود.

انتخابات مجلس 98 شاهین میرمحمدصادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر