کد خبر: 843298 A

زیباکلام در گفت‌وگو با ایلنا:

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: تا پیش از مشخص شدن ترکیب مجلس و به اجماع رسیدن بر سر اولویت‌ها نمی‌توانیم از حالا پیش‌بینی کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سعید زیباکلام استاد دانشگاه تهران با حضور در ستاد انتخاباتی وزارت کشور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.

وی در گفت‌وگو با ایلنا با بیان اینکه به صورت مستقل شرکت می‌کند درباره اولویت‌های مجلس یازدهم گفت: الان هیچ چیزی نمی‌شود گفت، تا پیش از مشخص شدن ترکیب مجلس و به اجماع رسیدن بر سر اولویت‌ها نمی‌توان از حالا پیش‌بینی کرد.

زیباکلام درباره نقدهایی که به مجلس دهم می‌شود، بیان کرد: مجلس دهم یکی از ضعیف‌ترین‌های مجالس بود، واقعا آدم شرم می‌کند؛ آیا شأن مجلس باید این باشد؟! خسارت‌های زیادی به نظام و انقلاب خورد.

وی درباره انتقاد جریان اصلاح‌طلبی به نظارت استصوابی شورای نگهبان تاکید کرد: خیلی به نظرم اینگونه نمی‌آید، در میان گروه‌ها می‌بینیم که برترین‌های آنها در انتخابات شرکت کرده، رای آورده و به مجلس راه پیدا کرده‌اند، بنابراین گروه‌ها نمی‌توانند این ادعا را بکنند.

زیباکلام گفت: اگر مردم این انتقاد را کنند حق دارند؛ حق دارند شکایت کنند که چرا رجال و جوانان شایسته و غیور شفیق و دلسوز وارد مجلس نشده‌اند. شکایت آنها به جا است اما گروه‌های سیاسی چه مشکلی داشته‌اند!

سعید جلیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر