کد خبر: 841729 A

در نوبت بعدازظهر، چهره‌های اصولگرا بیشتر از سایر جریان‌ها برای ثبت نام در فرمانداری و وزارت کشور حاضر شدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سومین روز برگزاری ثبت نام یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی صبح امروز ساعت هشت صبح در فرمانداری‌ استان تهران و وزارت کشور آغاز شد.

ارسلان فتحی پور نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی در ساعات نخستین در وزارت کشور حضور  یافت و برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

 نصرالله جهانگرد معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از دیگر چهره‌هایی است که  برای نماینده شدن در مجلس یازدهم در وزارت کشور ثبت نام کرد.

علیرضا محجوب نیز با حضور در فرمانداری تهران برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حاضر شد و تاکید کرد اولویت مجلس آینده باید معیشت مردم باشد.

علیرضا دهقانی، رحمت الله بیگدلی، محمدرضا ابراهیمی، ابوالقاسم رئوفیان از افراد شناخته شده دیگری بودند که تا پیش از ظهر امروز در وزارت کشور حاضر شدند تا بخت خود را برای حضور در پارلمان بیازمایند.

تا امروز ۲ هزار ۳۴۵ برای شرکت در انتخابات ثبت نام کرده‌اند

اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد ثبت نام کشور درباره آمار کل ثبت نام کنندگان در روز برگزاری این رویداد گفت: تعداد ثبت‌نام شدگان مجلس یازدهم به رقم ۲ هزار ۳۴۵ نفر رسیده است.

در نوبت بعدازظهر چهره‌های اصولگرا بیشتر از سایر جریان‌ها برای ثبت نام در فرمانداری و وزارت کشور حاضر شدند.

زهره الهیان، مرتضی آقا تهرانی، محمد طریقت منفرد و  محمد سلیمانی  از چهره‌های جریان اصولگرایی بودند که در روز سوم برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس ثبت نام کردند.

از نمایندگان فعلی مجلس نیز امروز علیرضا رحیمی نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه  برای تداوم حضورشان در مجلس برای چهار سال آینده ثبت نام کردند.

یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر