کد خبر: 841504 A

دفتر مرکزی جامعه روحانیت مبارز روز پنجشنبه (۱۴ آذر) میزبان تشکل‌های اصولگرا برای برگزاری نشست هم‌اندیشی احزاب این جریان سیاسی است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام محمدحسین موسی پور با اشاره به برگزاری نهمین نشست هم‌اندیشی احزاب اصولگرا گفت: در راستای تداوم برنامه ریزی دقیق و جامع و ایجاد هماهنگی در مواضع احزاب و تشکل‌های ارزشی در خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این نشست برگزار خواهد شد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت با تاکید بر اینکه سیاست کلان ما در طراحی و برگزاری این نشست ها دستیابی به وفاق و تفاهم حداکثری و وحدت فراگیر بین نیروهای انقلابی و ارزشی بوده و هست، گفت: خوشبختانه تجربه‌ای بسیار مفید و اقدامی راهبردی برای همگرایی و انسجام هر چه بیشتر تشکل‌های ارزشی و ولایی رقم خورد و با عنایت به فضای سیاسی و اجتماعی کشور و مطالبات اقتصادی جامعه انتظار این است که جریان انقلابی و ارزشی بتواند در ایجاد بستری مناسب برای برگزاری انتخاباتی موفق و انتخاب نمایندگانی صالح، کارآمد و دغدغه مند موفق باشد.

 موسی پور  افزود: باید شرایط ثبت نام و ورود به فرایند انتخابات به گونه ای رقم بخورد که حتی المقدور افرادی وارد این عرصه شوند که از حداقل‌های لازم برای ایفای نقش نمایندگی مردم برخوردار باشند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت در پایان با تاکید بر تعهد و تقلید احزاب و تشکل‌های سیاسی ارزشی و ولایی به مر قانون اظهار کرد: ما همواره تابع قانون بوده و هستیم و باید قانون گرایی در زمره تمام فعالیتها و تحرکات سیاسی و انتخاباتی باشد. بی شک با عمل و تعهد به قانون، می توان نسبت به برگزاری انتخاباتی موفق و تشکیل مجلسی کارآمد و گره گشا امیدوار بود.

جامعه روحانیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر