کد خبر: 841474 A

عبدالحمید خدری:

نماینده بوشهر بیان کرد: در بحث بنزین نماینده‌ها طرح سه فوریتی آماده کرده بودند پیش از اینکه درب مجلس باز شود نماینده‌ها آنجا بودند اما پیام آقا که آمد، تمکین کردیم و رفتیم و امضای خودمان را پس گرفتیم

عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر در مجلس در دومین روز ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با بیان اینکه از حوزه انتخابی بوشهر شرکت خواهد کرد و عصو لیست امید است، درباره اینکه گفته می‌شود مجلس دهم ضعیف عمل کرده است، گفت: مجلس دهم اقدامات بسیار خوبی انجام داده است، ما این اواخر هدفمند و غیرهدفمند به تخریب مجلس دهم پرداختند.

وی افزود: هر سه فراکسیون مجلس مبنای کارشان دفاع از اصول و ارزش‌ها بود و در خیلی از مسائلی که به منافع ملی باز می‌گشت همه با هم متحد بودند که در مجالس قبلی دیده نمی‌شد.

نماینده بوشهر بیان کرد: وقتی نماینده‌ها مواضع رهبر انقلاب را می‌شنیدند تمکین می‌کردند، و این از قوت مجلس دهم بوده نه از ضعف آن.

خدری درباره هدف و نهاد تخریب‌گر مجلس گفت: اینکه از سمت چه گروه یا کسی بوده را نمیتوانم بگویم اما هدف تخریب مجلس بوده است. در بحث بنزین نماینده‌ها طرح سه فوریتی آماده کرده بودند پیش از اینکه درب مجلس باز شود نماینده‌ها آنجا بودند اما پیام آقا که آمد، تمکین کردیم و رفتیم و امضای خودمان را پس گرفتیم، اینکه این موضوع نشانه ضعف یا قوت است دوستان خودشان تشخیص دهند

عبدالحمید خدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر