کد خبر: 841235 A

رحمانی‌فضلی در حاشیه نشست با استانداران:

وزیر کشور گفت: علی‌رغم همه اتفاقات و اقدامات شبکه‌های معاند و ضد انقلاب، مردم ما پشت انقلاب هستند و همه با اراده پشت سر دولت و رهبری هستند و ثابت خواهیم کرد راه مقاومت و استقامت، راه اصلی مردم و انقلاب است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در حاشیه نشست با استانداران با اشاره به جلسه فوق گفت: باتوجه به شروع ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس مقرر شد استانداران در این جلسه حضور پیدا کنند و مسیر برگزاری را مرور کنیم.

وی ادامه داد: در کنار این موضوع، در رابطه با حوادث اخیر هم استانداران گزارشی دادند و مقرر شد همه موارد را جمع بندی کنند تا ما بتوانیم با شرایط لازم هر استان تصمیمات مناسب بگیریم. امیدواریم با استفاده از این تجربیات امنیت مردم عزیز را تامین کنیم. 

وزیر کشور خاطر نشان کرد: علی‌رغم همه اتفاقات و اقدامات شبکه‌های معاند و ضد انقلاب، مردم ما پشت انقلاب هستند و همه با اراده پشت سر دولت و رهبری هستند و ثابت خواهیم کرد راه مقاومت و استقامت راه اصلی مردم و انقلاب است.

وی افزود: حتما توضیحات بیشتری درباره این موضوع داده خواهد شد، برخی از افراد و جریان‌ها هم فکر کردند بستر مناسبی پیدا کرده‌اند. این موضوع امنیت، اقتدار و منافع ملی است و نباید در چارچوب رقابت‌های سیاسی و منفعت های سیاسی استفاده کنیم.

رحمانی فضلی اظهار داشت: امیدواریم همانگونه که مردم حین حادثه و پس از حادثه با آمدن به میدان و ابراز تنفر و انزجار از کسانی که موجب شرارت، زحمت و مشکلات زیادی برای مردم شدند، بتوانیم با استفاده از این تجربیات و هماهنگی و همکاری بیشتر، امنیت مردم را که مهمترین و رکن اصلی حیات بشری است، به نحو احسن داشته باشیم.

وزیر کشور تصریح کرد: همه می دانیم که ما در شرایط تحریم هستیم و دشمنان مشکلات اقتصادی زیادی را به کشورمان تحمیل می کنند که آثار خودش را دارد اما همه با اراده ای که دارند و همچنین با تحلیل دقیقی که دارند، پشت سر مقام معظم رهبری و همگام و همراه با دولت باید باشند که در این صورت و با اراده عمیق، قلبی و معنوی خودمان ثابت خواهیم کرد که در همه شرایط مردم پشتیبان انقلاب هستند و راه مقاومت و استقامت، راه اصلی حمایت از اسلام و انقلاب است.

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: امیدوارم کسانی که در این چند روز در این خصوص به دلیل عدم اطلاع از ابعاد موضوع و جهل نسبت به ابعاد موضوع، قضاوت ها و داوری‌هایی را کرده‌اند، تأمل بیشتری داشته باشند.

وی افزود: قضاوت‌های اشتباه به خصوص برای نیروهایی که واقعاً در این روزها شرایط بسیار سختی را گذرانده‌اند و از امنیت مردم در مقابل کسانی که به صورت مسلحانه و عملاً موجب زحمت مردم شده‌اند، دفاع کردند درست نیست چرا که آنان برای امنیت تلاش کردند و ما نباید به گونه‌ای صحبت کنیم که زحمات این افراد نادیده گرفته شود.

وزارت کشور عبدالرضا رحمانی‌فضلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر