کد خبر: 839791 A

رییس کل دادگستری استان اصفهان تاکید کرد؛

دومین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی با حضور اعضا در محل دادگستری کل استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، دومین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان اصفهان با حضور اعضا در محل دادگستری کل استان اصفهان برگزار شد. در این جلسه محمدرضا حبیبی رییس کل دادگستری استان از رصد همه جانبه در راستای صحت و سلامت برگزاری انتخابات توسط اعضای این ستاد که نماینده دستگاه‌ها و سازمان‌های مسئول در برگزاری انتخابات می‌باشند، خبر داد و بیان کرد: از جمله مصوبات این نشست، دقت و رصد کامل در عدم استفاده از امکانات دستگاه‌های دولتی و مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها در تبلیغات نامزدهای انتخاباتی توسط دستگاه‌های نظارتی مربوط به صورت جدی بود که در صورت مشاهده هر گونه تخلف و اعلام گزارش، تعقیب قضایی صورت خواهد پذیرفت.

وی افزود: همچنین مقرر شد مکان‌های مناسب و کافی جهت نصب پوستر و بنرهای تبلیغاتی از سوی شهرداری تعیین و کمیته‌ای نیز تشکیل شود تا در زمان اعلام رسمی شروع تبلیغات، نظارت لازم در این خصوص معمول گردد.

رییس ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی یادآور شد: با عنایت به ممنوعیت راه‌اندازی و حرکت کارناوال‌های تبلیغاتی توسط نامزدها و اینکه این امر باعث ایجاد سد معبر یا اخلال در نظم و آسایش عمومی می‌شود مقرر شد که در جلسات توجیهی تذکرات لازم به کاندیداها در این خصوص داده شود.

 

رییس کل دادگستری استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر