کد خبر: 839413 A

سخنان رهبر انقلاب مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفت

به گزارش ایلنا، آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از بسیجیان،  به حرکت پرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده دشمن را نابود کرد. فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت: 

شینهوآ در خبری به سخنان رهبر انقلاب ایران پرداخت و نوشت: رهبر ایران در سخنان امروز خود گفت که مردم ایران توطئه دشمن را خنثی کردند. دشمن برای این اعتراض‌ها به بهانه افزایش قیمت نفت هزینه زیادی کرده بود. اما تلاش‌های آنها با آگاهی مردم ایران نابود شد. مردم ایران بار دیگر نشان دادند که ملتی قدرتمند و باشکوه هستند.

لس آنجلس تایمز در خبر خود نوشت: رهبر ایران اعتراض‌های اخیر را توطئه‌ای تحت حمایت آمریکا دانست.

وای نت نیوز به انتشار سخنان رهبر انقلاب پرداخت. در این خبر می خوانیم: آیت الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه با اشاره به ناآرامی‌هایی که با افزایش قیمت سوخت آغاز شده است، گفت که مردم ایران توطئه را شکست داده‌اند. یک توطئه عمیق، گسترده و بسیار خطرناک که پول زیادی برای آن خرج شده بود، توسط مردم ایران نابود شد.

آسوشیتدپرس هم سخنان آیت الله خامنه‌ای را منتشر کرد. در این خبر آمده است که رهبر ایران اعتراض‌های اخیر ایران را نوعی توطئه از سوی آمریکا دانست.

رویترز: خبری را به سخنان امروز رهبر ایران اختصاص داد. در این خبر آمده است: آیت الله خامنه‌ای اعتراض‌های اخیر را توطئه بزرگ و خطرناک از سوی غرب دانست و تاکید کرد که این توسطه توسط مردم ایران نابود شده است. 

اردوپوینت: نیز رسانه دیگری بود که به انتشار سخنان رهبری پرداخت. در این خبر سخنان رهبر انقلاب در مورد اعتراض‌های اخیر آمده است. در این خبر می‌خوانیم: رهبر ایران از مردم ایران تقدیر کرد و بر خنثی شدن توطئه دشمنان توسط ملت ایران تاکید کرد.

النهار: هم نوشت رهبر ایران در سخنان خود از ملت ایران تشکر کرد و تاکید کرد توطئه دشمنان با تدبیر ملت ایران خنثی شد

ایندیا تودی: نیز رسانه‌ای دیگر بود که به پوشش این سخنرانی پرداخت. در این خبر آمده است: رهبر ایران، اعتراض‌های اخیر را نوعی توطئه از سمت دشمن دانست.

خبرگزاری فرانسه: با انتشار خبری این سخنرانی را پوشش داد. در این خبر آمده است که آیت‌الله خامنه‌ای اعتراضات اخیر در ایران را توطئه‌ای تحت حمایت ایران دانست. 

تایمز آو اسراییل هم رسانه دیگری بود که خبری را به انتشار سخنان رهبر انقلاب ایران اختصاص داد. 

میدل ایست آی نیز در خبر خود نوشت: رهر ایران با تقدیر از ملت ایران، آن‌ها را ملتی با شکوه دانست که توطئه آمریکا را خنثی کردند. 

سی‌اِن‌اِی و المنار و راشاتودی و  د هیل  نیز رسانه‌های دیگری بودند  که سخنان رهبر انقلاب ایران را بازتاب دادند.

ایران رهبر انقلاب آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر