کد خبر: 838847 A

رضایی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم خمین در مجلس با بیان اینکه معطلی طولانی مدت و تحقیر و توهین به سرمایه‌گذاران بیشترین لطمه را به مردم وارد کرده است، گفت: قوه قضائیه با کارشکنان امر تولید به شدت برخورد کند.

به گزارش ایلنا، محمد ابراهیم رضایی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی؛ طی تذکر شفاهی خود ضمن تبریک هفته بسیج گفت: مراتب نارضایتی خود را از رئیس جمهور بیان می‌کنم.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزرای صمت، کشاورزی، نیرو و راه و شهرسازی گفت: از معطلی طولانی مدت و تحقیر و توهین به سرمایه گذاران در سیستم اداری سازمان های تحت امر خود جلوگیری نمایید. این موضوع بیشترین لطمه را به مردم وارد کرده است، از این رو از قوه قضائیه انتظار می رود با آنها به جرم کارشکنی در تولید شدیدتر از اشرار و دشمن برخورد کند.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی بنا بود حامی سرمایه گذاری های کوچک باشد، اما امروز به مهمترین گرفتاری تولید تبدیل شده است. پیوند منافع شخصی مدیران با وظایف و مسئولیت‌ها موجب طمع‌ورزی و چپاول سرمایه گذاران و عامل مخل توسعه و تولید گردیده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: از وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌خواهم در رابطه با عملکرد این سازمان تجدیدنظر کرده و این مسیر را اصلاح نماید، در غیر این صورت مجلس ورود کرده تا این سازمان را که به ملت گزند وارد می کند، نجات دهد.

محمدابراهیم رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر