کد خبر: 838271 A

نادری در تذکر شفاهی:

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار توجه دولت به وضعیت بازار در جریان افزایش قیمت بنزین شد و تأکید کرد: نباید قیمت کالاهای اساسی افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، شهاب نادری در جلسه علنی امروز ( دو‌شنبه ۴ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک هفته بسیج گفت: مردم انقلابی پاوه و جوانرود در جریان اتفاقات اخیر در سراسر کشور به سرعت صف خود را از تخریب‌کنندگان جدا کردند، لذا از قوه قضائیه خواستار غربالگری در برخورد با متخلفان هستیم چرا که برخی از آنها بی‌گناه بودند.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اعتراض حق مردم است به خصوص اینکه مورد غافلگیری واقع شدند، عنوان کرد: در این شرایط مسئولان دولتی خود را پنهان کرده‌اند و هزینه‌ها را به سمت مقام معظم رهبری برده‌اند در حالی که این کار خلاف مردانگی است و باید رفتار خود را اصلاح کنند.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت برنامه‌های تربیتی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بیان داشت: توسعه زیرساخت به این امر بسیار کمک می‌کند که وزارت آموزش و پرورش باید به آن توجه کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به روحانی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری تأکید داشتند قیمت کالاهای اساسی نباید در جریان افزایش قیمت بنزین، افزایش یابد و شما نیز این قول را دادید اما شاهد بودیم خودرو و کالاهای اساسی با افزایش قیمت مواجه شدند که باید این موضوع اصلاح شود.

بنزین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر