کد خبر: 836241 A

کُرد در نطق میان دستور:

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برای حفظ و حراست از آرمان و دستاورد‌های انقلاب و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی تحت فرامین و نصایح رهبری هستیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا،‌ علی کرد در نشست علنی امروز ( سه شنبه، ۲۸ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم سیستان و بلوچستان، گفت: درود و مرحبا بر شما که در این برهه از زمان اثبات کردید که ولایتمدار و گوش به فرمان رهبری و نظام هستید و همانند نیاکان خود بار دیگر شجاعت، شهامت و ایران دوستی خود را به اثبات رساندید.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه قطار زاهدان، افزود: از مردم فهیم و شریف بخش کورین زاهدان و طایفه اسماعیل زهی که در حادثه ناگوار واژگونی قطار با شهامت، شجاعت، ایثار، ایستادگی و مردم دوستی بار دیگر مهمان نوازی خود را به ملت ایران اثبات کردند تقدیر و تشکر می کنم.

وی خطاب به نمایندگان مجلس و رئیس جمهور ادامه داد: حضرت امام ( ره ) فرمودند مجلس در راس همه امور کشور است؛ ما گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و فرامین راهگشا و گهربار ایشان را با دیده منت می‌پذیریم و برای اقتدار نظام، حفظ و حراست از آرمان و دستاورد‌های انقلاب، تمامیت ارضی جمهوری اسلامی، پاسداری، وفاداری، مقام شامخ شهدا و ایثارگران و مدافعان حرم و آرامش جامعه همچنان تحت فرامین و نصایح رهبری و ولایتمداری واقعی، حقیقی و عملی با تمام وجود و توان تلاش می‌کنیم و به دشمنان اجازه یاوه‌گویی نسبت به ملت، مجلس و نظام را نمی‌دهیم.

نماینده مردم خاش، میرجاوه، کورین و نصرت آباد در مجلس دهم یادآور شد: سهمیه بندی بنزین بدون برنامه‌ریزی، تدبیر و تمهیدات لازم و در نظر گرفتن شرایط اجتماعی، معیشتی و اقتصادی توسط دولت اجرا و باعث نارضایتی عمومی ملت ایران به ویژه مناطق محروم و کمتر توسعه یافته مانند استان سیستان و بلوچستان شد و در برخی استان‌های کشور بروز اتفاقاتی ناگوار و تحمیل خسارت‌های فراوان جانی و مالی و در نهایت سوء استفاده برخی از کشورهای خارجی و معاندین نظام و انقلاب را به همراه داشت.

کُرد افزود: انتظار می رفت دولت و رئیس مجلس برای این موضوع با اهمیت نمایندگان را در خانه ملت محرم نظام می دانستند و از مشاوره، راهکارها و پیشنهادات کارشناسی نمایندگان استفاده می کردند تا شاهد چنین صحنه‌های دلخراشی در کشور نباشیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: می طلبد دکتر لاریجانی جلسه مشترک را برای توجیه مردم و اجرای طرح سهمیه بندی سوخت در راستای فرامین رهبری با کار کارشناسی و رعایت حقوق و جایگاه نمایندگان تشکیل دهد.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی علی کرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر