کد خبر: 835680 A

لاریجانی در صحن:

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ضمن توجه جدی به شرایط کشور همه بخش‌های حکومت باید همت به حل مسائل مردم و رفع دغدغه‌های آنان داشته باشند مخصوصا در کنترل قیمت‌ها.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، در ابتدای جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از فرمایشات روز گذشته رهبر انقلاب آیت الله خامنه‌ای سپاسگزاری می‌کنم، ایشان با سخنان راهگشا و حکیمانه خود در روز گذشته مسیر حرکت اصلی مردم عزیز و مسئولان را در مورد حوادث چند روز اخیر روشن کردند.

نماینده مردم قم در مجلس ادامه داد: ضمن توجه جدی به شرایط کشور همه بخش‌های حکومت باید همت به حل مسائل مردم و رفع دغدغه‌های آنان داشته باشند مخصوصا در کنترل قیمت‌ها.

وی افزود: وفاق قوای مختلف در این شرایط ضرورت دارد، توجه دادن مقام معظم رهبری به همگان در زمینه رفتار ظالمانه اغتشاشگران و آشوب‌طلبان و تأکید بر امنیت کشور، وفاق همه قوای کشور در مقابل دسیسه چندجانبه را بیشتر از گذشته آشکار می‌سازد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مخصوصا وقتی وزیر خارجه بی‌آبروی آمریکا با بی شرمی و فرصت‌طلبی احمقانه، آشکارا از آتش زدن اموال مردم حمایت می‌کند و این امر را دفاع از مردم ایران می‌سراید، با این اقدام به خوبی رفتار دروغین و ریاکارانه آمریکا نسبت به ملت ایران نشان داده شد که هدف آمریکا نسبت به ایران چیزی جز به هم ریختن امنیت کشور و آتش زدن منافع ملت نیست.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن بیانات عمیق و مدبرانه مقام معظم رهبری، تبعیت از مسیر تعیین شده ایشان را لازم دانسته و پیگیری دغدغه‌های مردم در زمینه مشکلات اقتصادی را با جدیت دنبال خواهند کرد و با همگرایی بیشتر، مجالی برای آشفته‌سازی کشور توسط آمریکا و نوکران منافق و ضدانقلاب آمریکا نخواهند داد.

بنزین مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر