کد خبر: 834600 A

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناسبت درگذشت پدر سید شهیدان اهل قلم - شهید سیدمرتضی آوینی - پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن این پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون

با سلام و احترام؛

درگذشت پدر بزرگوار سید شهیدان اهل قلم، مرحوم «حاج سید مهدی آوینی» که از نمونه‌های پر افتخار صبر و ایثار و از دلدادگان مکتب سیدالشهداء(ع) بودند، موجب تألم و تأثر گردید.

مشیت و اراده خداوند متعال بر این تعلق گرفت که در این ایام عزیز (ولادت با سعادت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و امام جعفر صادق علیه السلام)، پدری دلسوز از تبار ایثارگران ایران اسلامی و از سلاله پاک حضرت زهرای مرضیه علیها السلام، پس از عمری تلاش و تربیت فرزندان گرانقدری چون سید شهیدان اهل قلم، شهید سید مرتضی آوینی که نام و آوازه‌اش در سپهر هنر و فرهنگ متعالی انقلاب اسلامی همچنان درخشان است، آسمانی شود.

رجاء واثق داریم که اخلاص و ایمان راسخ آن مرد بزرگ در طول حیات طیبه انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، یاد و نامش را در تبار عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) ماندگار خواهد کرد.

مرکز اسناد دفاع و تحقیقات دفاع مقدس  با تسلیت فقدان آن فقید سعید به خانواده مکرم ایشان، همکاران و همراهان شهید سید مرتضی آوینی و جامعه فرهنگی، هنری کشور، برای آن عزیز سفرکرده رحمت واسعه الهی و برای بازماندگانش صبر و شکیبایی را از درگاه خداوند سبحان مسألت می‌کند.

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه»

 

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس شهید سیدمرتضی آوینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر