کد خبر: 834033 A

رئیس کل دادگستری استان تهران تاکید کرد؛

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در جهت تحقق برنامه‌های تحولی قوه قضائیه لازم است از تمامی ظرفیت‌های قانونی در بخش‌های مختلف استفاده شود.

به گزارش ایلنا،  محمدجواد حشتمی در جلسه شورای معاونین دادگستری استان تهران اظهار داشت: در جهت تحقق برنامه‌های تحولی قوه قضائیه لازم است از تمامی ظرفیت‌های قانونی در بخش‌های مختلف استفاده شود، لذا کلیه معاونت‌ها در راستای وظایف محوله با جدیت کامل و با روحیه جهادی گام بردارند تا انشاءا... با برنامه ریزی دقیق در فرجه زمانی مناسب شاهد خروجی آن و متعاقبا ارتقای اعتماد عمومی نسبت به عدلیه باشیم.

وی افزود: در حال حاضر ما با دو معضل مهم اطاله دادرسی و افزایش جمعیت کیفری مواجه هستیم که اجرای عدالت را با مشکل روبرو ساخته است که با یک همگرایی منطقی در تمامی سطوح، می‌توان در جهت رفع معضلات فوق گام برداشت و به حصول نتیجه امیدوار شد.

رئیس کل دادگستری استان تهران بر بازدید مستمر قضات و مدیران قضایی از زندان‌ها دراین رابطه تاکید کرد.

حشمتی اضافه کرد: استفاده بهینه از امکانات و رعایت صرفه جویی در تمامی زمینه‌ها با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور و در عین حال رسیدگی منظم به وضعیت معیشتی همکاران قضایی و اداری به طرق قانونی می‌تواند در بالا بردن سطح بهره وری در تشکیلات قضایی بسیار موثر باشد.

گفتنی است، در ادامه نشست تعدادی از اعضاء شورا به بیان نقطه نظرات خود پیرامون مطالب مطرح شده در جلسه پرداختند و سپس چند تن از معاونین قضایی رئیس کل مورد تکریم و معارفه قرار گرفتند.
 
 
دادگستری استان تهران محمدجواد حشتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر