کد خبر: 832806 A

مسعودی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس گفت: به طور حتم‌ وحدت مایه رحمت و تفرقه مایه عذاب است از این رو تقابل سیاسی سران قوا به تضعیف قوا منجر می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش ایلنا، ‌‌اصغر مسعودی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، ۱۹ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی‌ در تذکر شفاهی خود با تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت گفت: پیامبر اکرم (ص) فردی بود که بر دستان پینه بسته کارگران بوسه می‌بست و بر حرمت محرومان، تحقق عدالت اجتماعی، توسعه علم و دانش و رفع فقر تأکید داشت، از این رو قطعاً وحدت مایه رحمت و تفرقه مایه عذاب است بنابراین تقابل سیاسی سران قوا به تضعیف قوا منجر می‌شود.

نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای رئیس جمهور امروز دغدغه کارگران، معلمان و بازنشستگان، گرانی و درد جوانان بیکاری است که کمر مردم را شکسته و مایه شرمساری و سستی خانواده‌ها است، محرومانی که انقلاب کرده‌اند امروز زیر چرخ گرانی مغلوب می‌شوند، از طرف دیگر با وجود ظرفیت‌های بزرگ کشور در حوزه اشتغالزایی، فقر، محرومیت و بیکاری گریبان مردم را گرفته از این رو باید ما این مسئله را به فرصت تبدیل کرده و گفتاردرمانی کافی است.

وی در تذکری به وزیر نیرو گفت: چگونه مشکل آب شرب ۱۰میلیون پایتخت نشین حل می‌شود اما برای حل مشکل آب شرب ۱۰ خانوار روستایی از کمبود اعتبار دم زده می‌شود و همزمان اختلاس‌های میلیاردی صورت می‌گیرد.

مسعودی با بیان اینکه رهاسازی حقابه بختگان ضروری است، در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز محصول انار کشاورزان با قیمت ناچیز خریداری می‌شود که باید در این رابطه تجدیدنظر صورت گیرد.

اصغر مسعودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر