کد خبر: 831707 A

امیر سرتیپ نصیرزاده:

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در یادواره ۴۱۸ شهید و ۱۹ شهید گمنام شهرستان رودبار استان گیلان با اشاره به تفاوت‌های انقلاب اسلامی با سایر انقلاب‌ها از آن به‌عنوان یک مدل و الگو برای تمام مردم آزاده جهان نام برد.

به گزارش ایلنا، در این یادواره که با محوریت شهید سرلشکر خلبان سید علی اقبالی دوگاهه در مصلای امام خمینی (ره) شهرستان رودبار برگزار شد؛ امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده با تبیین و تحلیل برخی دشمنی‌ها علیه نظام اسلامی گفت:  وقتی دشمن در اول انقلاب نتوانست با به کاربردن تمامی نیرنگ‌ها و خدعه‌ها نتیجه بگیرد، صدام را وارد عرصه علیه ایران اسلامی کرد.

وی افزود: اراده آهنین جوانان غیور و همچنین وجود اثرگذار ولایت و رهبری و نفوذ الهی معمار کبیر انقلاب اسلامی مقوله‌ای بود که صدام و دیگر دشمنان در هشت سال جنگ تحمیلی درک نکرده بودند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش شهید اقبالی‌ها را پرورش‌یافته مکتب عاشورا دانست و گفت: عشق و ایمان قلبی شهدا نظیر شهید اقبالی دوگاهه باعث شد تا از فرزند چندماهه‌اش بگذرد و به خط مقدم برود و شجاعانه علیه دشمن جهاد نماید.

امیر نصیرزاده در ادامه وحدت و همدلی مسلمانان را مهم‌ترین راهبرد برای مبارزه با استکبار عنوان کرد و بر لزوم بصیرت و هوشیاری جوانان به‌منظور پاسداری از انقلاب اسلامی تاکید نمود.

در پایان این مراسم از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان رودبار با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش تجلیل به عمل آمد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش عزیز نصیرزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر