کد خبر: 831436 A

رئیس‌دفتر رهبر انقلاب در آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در مازندران:

رئیس‌دفتر رهبر انقلاب گفت: آمریکا همواره زمینه ساز فتنه است و هیچگاه دلسوز ملت ایران نبوده و این نیازمند بقای شعار مرگ بر آمریکای ملت ایران است.

به گزارش ایلنا، مراسم تکریم آیت الله طبرسی و معارفه حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران، امروز در ساری برگزار شد.

رئیس دفتر رهبر انقلاب در مراسم امروز ، حکم آیت‌الله خامنه‌ای را برای انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محمدی لایینی به عنوان نماینده ولی فقیه در مازندران قرائت کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در این مراسم در سخنانی، وجود ۶ هزار طلبه مازندرانی در شهر قم را نشان از تدین و ولایتمداری مردم مازندران دانست و گفت: مردم مازندران همیشه تا پای جان برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند و پایبند به ارزش‌های نظام بوده و هستند.

وی با قدردانی از خدمات آیت الله طبرسی در دوران مسئولیتش در مازندران ، برای وی آرزوی شفای عاجل کرد.

رییس دفتر مقام معظم رهبری با گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان افزود: آمریکا همواره زمینه ساز فتنه است و هیچگاه دلسوز ملت ایران نبوده و این نیازمند بقای شعار مرگ بر آمریکای ملت ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی ابراز امیدواری کرد: صفوف متراکم مردم در نماز جمعه، همواره حفظ و تشدید شود چرا که این همایش به یادگار مانده از پیامبر اکرم (ص) و ضامن سلامت و بقای جامعه و فارغ از هرگونه جناح بندی و بر پایه تقوای اسلامی استوار است.

رییس دفتر مقام معظم رهبری، پرونده سیاه آمریکا در طول تاریخ را که بخش زیادی از آن را می توان در تاریخ قاره آفریقا شاهد بود نشانی از پیشینه سیاه این کشور در ادوار تاریخ دانست.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه از رهبر انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال رهبری در زهد، تقوا ، تعهد ، تهجد و بی اعتنایی به این دنیا، چیز دیگری ندیده ایم افزود: خط مشی رهبری می تواند الگویی مناسب برای روحانیان و مدیران کشور باشد.

 

محمدی گلپایگانی رئیس‌دفتر رهبر انقلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر