کد خبر: 826954 A

معاون سیاسی وزارت کشور:

معاون سیاسی وزارت کشور گفت: سال جاری سال فرصت ها و چالش هاست، هنر مدیران ارشد در چنین شرایطی مدیریت چالش ها و بهره گیری حداکثری از فرصت های موجود است.

به گزارش ایلنا، جمال عرف در نشست پایانی همایش استانداران سراسر کشور که در مشهد مقدس در حال برگزاری است، ضمن تقدیر از استانداری خراسان رضوی بابت میزبانی این رویداد ۲ روزه، اظهار کرد: پس از موافقت وزیر کشور برای برگزاری همایش استانداران در مشهد مقدس، ساختار این همایش در قالب ۳ کمیسیون تخصصی شامل «کمیسیون تخصصی سیاسی، انتخابات و اجتماعی»، «کمیسیون تخصصی امنیتی و مدیریت بحران» و«کمیسیون تخصصی توسعه و مدیریت و منابع، اقتصادی و عمرانی» مصوب شد.

وی افزود: پیش از برگزاری این همایش از استانداران کشور برای حضور در کمیسیون های نامبرده نظرخواهی صورت گرفت که عصر روز گذشته ۳ کمیسیون مربوطه برگزار شد.

معاون سیاسی وزارت کشور با اشاره به اینکه استانداران مشارکت فعالی در این همایش دارند، تصریح کرد: همه استانداران نظرات خود را در کمیسیون های مربوطه مطرح کردند، بعضا مباحث چالشی هم مطرح شد که نفس برگزاری کمیسیون همین است و حول محورهای گوناگون درآن گفت و گو و به چهارچوب مشخصی منتهی می شود.

عرف تاکید کرد: امید است این همایش در شرایط پیچیده امروز و رو به جلوی جمهوری اسلامی ایران که ترکیبی از فرصت ها و تهدید ها در سطح بالا است، بتواند در چهارچوب منویات رهبر معظم انقلاب و برنامه های دولت تدبیر و امید قدم های استوار و رو به جلو بردارد.

وی در پایان افزود: سال جاری سال فرصت ها و چالش ها است، هنر مدیران ارشد در چنین شرایطی مدیریت چالش ها و بهره گیری حداکثری از فرصت های موجود است.

معاون سیاسی وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر