کد خبر: 825780 A

سخنگوی قوه‌قضاییه:

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه آینده وابستگان به دولت‌های خارجی همچون «روح‌الله‌ زم» است، گفت:‌ به اشخاص و جریان‌های سیاسی توصیه می‌کنم انگشت اتهام به سمت دیگر روانه نکنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه درباره دستگیری روح الله زم و همدستان وی در داخل و خارج گفت: بار دیگر این اقدام دقیق، هوشمندانه، اطلاعاتی و عملیات فریب را به سربازان گمنام امام زمان عج الله تبریک می‌گویم.

وی تاکید کرد: این سربازان کسی که تحت الحمایه کشورهای مختلف بود را توانستند دستگیر کنند و باید بگوییم همدستان وی را هم در اختیار دارند.

اسماعیلی تاکید کرد: تا امروز غیر از خود روح الله زم فرد دیگری در دولت، قوه قضائیه، سازمان‌های نظامی نهادها و دستگاه‌های دیگر دستگیر نشده است. بی‌جهت گمانه‌زنی نشود.

وی ادامه داد: به اشخاص و جریان‌های سیاسی توصیه می‌کنم انگشت اتهام به سمت دیگر روانه نکنیم.

به گفته سخنگوی قوه قضائیه دستگاه‌های امنیتی و قضایی اطلاعات بسیار ذی قیمتی در این خصوص در اختیار دارند.

وی گفت: هیچ دستگیری جدیدی انجام نشده است، بله سابقا اتفاقاتی رخ داد که سال گذشته در مستند ایستگاه پایانی دروغ گفته شد که این کار صورت گرفته اما امروز دستگیری نداشتیم.

سخنگوی قوه‌قضائیه بیان‌کرد: البته کار اطلاعاتی و قضایی دقیقی صورت گرفته است و به فریب خوردگان کسانی که در داخل و خارج با اعتماد به سرویس‌ها دلگرم هستند و به حمایت و  پشتیبانی آنها امید دارند می‌گویم از این قصه درس عبرت بگیرند.

وی افزود: در هوا پهپاد دشمن را شناسایی کردیم، فردی که تحت حمایت کشورهایی دیگر بود را دستگیر کردیم بنابراین به افراد وابسته بیگانه گوشزد می‌شود با ریسمان دول خارجی و سرویس‌های خودشان را به چاه نیندازند چراکه در آینده نه چندان دور سرنوشتی همچون روح الله زم خواهند داشت.

اسماعیلی گفت: روح‌الله زم بزرگ آن‌ها بوده که به دام افتاد، وابستگان داخلی و خارجی دست از اعمال خرابکارنه بردارند. اطلاعات ما ذی قیمت است چه زمانی و چگونه بهره‌برداری کنیم کار مدیریت شده‌ای است از این افراد می‌خواهیم این کار را ادامه ندهند و بیایند به مردم بازگردند.

سخنگوی قوه قضائیه قوه قضائيه روح الله زم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر