کد خبر: 824602 A

سخنگوی ستاد اربعین خبر داد؛

دبیر و سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: از ساعت ۱۲ شب گذشته تا ۱۲ ظهر روز جاری، ۱۶۷ هزار و ۹۵۷ نفر از ۴ مرز وارد کشور شده‌، همچنین در همین بازه زمانی ۵ هزار و ۴۱۷ نفر از کشور خارج شده‌اند.

به گزارش ایلنا، احمد محمدی‌فر ظهر امروز در مرکز مانیتورینگ وزارت کشور از حضور بیش از سه میلیون زائر ایرانی در عتبات عالیات خبر داد و گفت: از این تعداد تاکنون ۲ میلیون ۳۰۰ هزار نفر به کشور بازگشته اند و به طور روزانه نیز بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نفر از هموطنان از پایانه های مرزی همچون شلمچه و مهران در حال بازگشت هستند.

وی با اشاره به آخرین آمارهای ورودی و خروجی از مرزهای کشور افزود: از ساعت ۱۲ شب گذشته تا ۱۲ ظهر روز جاری، ۱۶۷ هزار و ۹۵۷ نفر وارد کشور شده اند.  همچنین از ساعت ۱۲ شب گذشته تا ۱۲ ظهر امروز تعداد ۵ هزار و ۴۱۷ نفر از کشور خارج شده اند.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به بیشترین تردد از مرزهای کشور گفت: بیشترین ورود از مرز مهران ۱۰۵ هزار و ۸۶ نفر بوده است و بعد از آن، ۳۳ هزار و ۹۶ نفر از مرز شملچه وارد کشور شده اند.

محمدی فر یادآور شد: از ابتدای محرم سه میلیون و ۴۶۱ هزار و ۳۰۸ نفر از کشور خارج شده و همچنین از اول محرم دو میلیون و ۷۸۰ هزار و ۳۵۲ نفر وارد کشور شده اند.

وی اظهار داشت: از اول ماه صفر سه میلیون و ۵۷ هزار و ۶۹۶ نفر از کشور خارج و تعداد دو میلیون و ۴۰۳ هزار و ۶۹۰ نفر از ابتدای ماه صفر وارد کشور شده اند.

 

ستاد اربعین احمد محمدی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر