کد خبر: 824485 A

دبیر ستاد اربعین خبر داد؛

به گفته دبیر ستاد مرکزی اربعین، از اول محرم و صفر ۶ میلیون و ۵۱۴ هزار و ۸۴۰نفر از کشور خارج شده‌اند.

به گزارش ایلنا، احمد محمدی‌فر امروز با اشاره به آمار ورودی و خروجی مرزها در روز ۲۷ مهر ماه ۹۸، گفت: امروز ۹۹ هزار و ۶۲۴ نفر وارد کشور شده و در همین روز ۳ هزار و ۳۳۶ نفر از کشور خارج شده اند.

وی درباره این که چه تعداد زائر از مرز مهران تردد داشته‌اند، بیان کرد: ۵۸ هزار و ۲۰۱ زائر امروز از مرز مهران وارد کشور شده و ۸۰۴ نفر از این مرز از کشور خارج شده‌اند همچنین نیز ۲ هزار و ۵۸۰ نفر از مرز شلمچه وارد کشور شده و همچنین ۳۶۰ نفر از همین مرز از کشور خارج شده اند.

دبیر ستاد اربعین با اشاره به این که  ۲۲۹ نفر از مرز خسروی وارد کشور شده و ۱۱۷ نفر از کشور خارج شده اند، اظهار داشت: ۱۲ هزار و ۱۷۷ نفر از مرز چذابه وارد کشور شده و از همین مرز ۱۷۴ نفر از کشور خارج شده اند.

وی افزود: ۲ هزار و ۶۱۱ نفر از طریق مرز هوایی امروز وارد کشور شده و هزار و ۵۷۹ نفر از مرز هوایی از کشور در امروز خارج شده اند.

محمدی فر عنوان کرد:  از اول محرم ۳ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۲۲۶ نفر از کشور خارج شده اند. از اول ماه صفر ۳ میلیون و ۵۵ هزار و ۶۱۴ نفر از کشور خارج شده اندو از اول ماه محرم دو میلیون و ۷۱۲ هزار و ۱۹ نفر و از اول ماه صفر ۲ میلیون و ۳۵۵ هزار و ۳۵۷ نفر وارد کشور شده‌اند.

 

وزارت کشور اربعین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر