کد خبر: 824235 A

واعظی:

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: دولت تدبیر و امید به رفاه ، نشاط ، اوقات فراغت و تامین ارزاق عمومی مردم همیشه توجه داشته است و معتقدیم وقتی می توانیم به اهداف خود برسیم که مردم با نشاطی داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، محمود واعظی عصر امروز در آیین افتتاح مجتمع تجاری تفریحی دامغان، پس از شنیدن گزارش های ارائه شده از طرف مدیران این شهرستان در مورد اقدامات و فعالیت های زیرساختی با هدف توسعه و پیشرفت این منطقه گفت: این برای همه ایرانیان لذت بخش است که شاهدند به رغم همه فشارها و تهدیدهای دشمنان، روند توسعه و سازندگی کشور نه تنها متوقف نشده بلکه با شتاب ادامه دارد.

وی افزود: در دولت مصمم هستیم آنچه که به مردم استان در سفرهای استانی رئیس جمهور وعده داده شده و تعهد کرده ایم، محقق شود و همه تلاش خود را خواهیم کرد که به رغم محدودیت های بودجه ای ناشی از جنگ اقتصادی دشمن، همه وعده ها عملی شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به جاذبه های گردشگری دامغان و میراث غنی تاریخی این شهرستان تاکید کرد: موضوع گردشگری باید بیش از گذشته در این منطقه مورد توجه قرار گیرد و با بهره گیری از ظرفیت های گردشگری این استان این منطقه می تواند به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.

واعظی همچنین وجود معادن متنوع و غنی در استان را از نعمات خداوند برای مردم این منطقه دانست و گفت: باید با سرمایه گذاری بیشتر در این حوزه استفاده مطلوب از معادن انجام گیرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: دولت تدبیر و امید به رفاه ، نشاط ، اوقات فراغت و تامین ارزاق عمومی مردم همیشه توجه داشته است و معتقدیم وقتی می توانیم به اهداف خود برسیم که مردم با نشاطی داشته باشیم.

وی اظهارداشت: ساخت مجتمع های تفریحی و تجاری برای تامین نشاط، آسایش و آرامش مردم و همچنین در اختیار گذاشتن ارزاق عمومی با قیمت ارزانتر به مردم، باید به صورت ملی مد نظر همه مدیران کشور باشد.

واعظی همچنین با اشاره به ویژگی های کشاورزی شهرستان دامغان و تولید محصول پسته به عنوان یک کالای صادراتی در این منطقه ، بر ایجاد صنایع تبدیلی در دامغان تاکید کرد و گفت: ارزش افزوده این محصول باید در منطقه بماند و بخش خصوصی و اختصاص منابع بانکی می تواند ضمن کمک به بخش کشاورزی، موجب توسعه شهرستان و اشتغالزایی بیشتر شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین از مدیران این شهرستان برای کار و تلاش در راه توسعه و پیشرفت منطقه قدردانی کرد.

واعظی سپس دامغان را به مقصد تهران ترک کرد.

 

محمود واعظی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر