کد خبر: 817279 A

کبیری در بیان تذکری:

یک نماینده مجلس در رابطه با حواشی ایجاد شده در رابطه با سرقت پول نقد از خانه‌اش گفت: این مبالغ اعلامی در رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی را تکذیب می‌کنم و ضمن تشکر از اقدامات انقلابی و امیدوارکننده نیروی انتظامی و قوه قضائیه، درخواست می‌کنم در همین موضوع هم با قاطعیت ورود کنند.

به گزارش ایلنا، سیدتقی کبیری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در پی ماجرای سرقت از منزل بنده در جمعه گذشته متأسفانه از سوی برخی افراد، گروه‌ها و رسانه‌ها با پخش شایعات و اتهامات فضای بداخلاقی و بی‌اعتمادی دامن زده شد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این اتهامات در قالب سرقت ۴۰۰ میلیون تومان وجه نقد و ۲۵۰ هزار یورو و دلار پخش شد که موجب سوء استفاده برخی رسانه‌های بیگانه شد و بعد از آن هجمه‌ها آغاز شد.

وی تصریح کرد: بنده از جایگاه فردی که اسناد و مدارکش به سرقت رفته و امنیت روانی خانواده‌اش متزلزل شده بود، در جایگاه متهم قرار گرفتم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این مبالغ اعلامی در رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی را تکذیب می‌کنم و ضمن تشکر از اقدامات انقلابی و امیدوارکننده نیروی انتظامی و قوه قضائیه، درخواست می‌کنم در همین موضوع هم با قاطعیت ورود کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: اگر منِ نماینده یا هر مسئول دیگری که تخلفی انجام داده، به شدت با آن برخورد کنند و اگر تخلفی انجام نگرفته در مقابل عده‌ای که سرمایه اعتماد اجتماعی را خدشه‌دار کرده و مجلس و جایگاه و اعتبار مجلس را زیر سوال برده و شایعات و دروغ و افترا را ترویج کرده و موجبات سوء استفاده بیگانگان را فراهم کرده است، برخورد قاطع داشته باشند.

کبیری در پایان متذکر شد: اسناد و مدارک اینجانب به سرقت رفته اما مراقب باشیم ایمانمان به سرقت نرود.

سید تقی کبیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر