کد خبر: 817265 A

فلاحتی در بیان تذکری:

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: شما گفته بودید مخالف خصوصی‌سازی مدارس هستید، آیا اطلاع از مدارس حمایتی وزارتخانه خود دارید؟ این مدارس به آموزش و پرورش کشور ضربه می‌زنند، مدارس حمایتی نه به آموزش و نه به پرورش اهمیت می‌دهند و صرفا دکان اقتصادی برای چند نفر هستند.

به گزارش ایلنا، فرهاد فلاحتی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: بازگشایی گمرک مرزی یزدان در شهرستان زیرکوه که مورد توافق ایران و افغانستان است، باعث رشد اقتصادی، دور زدن تحریم ها و مبادلات تجاری با آسیا می شود که در حال حاضر معطل تصویب نامه هیات وزیران مانده است، بیایید از آمریکا بکنید و به اقتصاد پیرامون توجه کنید.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امکان فیبر نوری در استان خراسان جنوبی فراهم شده است، اما وزیر ارتباطات به صداوسیمای این استان اجازه دسترسی به سیگنال زمینی را نمی دهد، نتیجه آن شده است که جوانان نمی توانند از شبکه سراسری فوتبال را تماشا کنند، در واقع وزیر مروج ماهواره شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: شما گفته بودید مخالف خصوصی سازی مدارس هستید، آیا اطلاع از مدارس حمایتی وزارتخانه خود دارید؟ این مدارس به آموزش و پرورش کشور ضربه می زنند، مدارس حمایتی نه به آموزش و نه به پرورش اهمیت می دهند و صرفا دکان اقتصادی برای چند نفر هستند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: وفق قانون تاسیس مدارس حمایتی ممنوع است، اما آموزش و پرورش به آن در شهرهای مشهد و تهران مبادرت می کند./

 

مجلس شورای اسلامی فرهاد فلاحتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر