کد خبر: 817255 A

صباغیان بافقی در تذکری:

نماینده مردم مهریز و بافق گفت: چند سالی است که یارانه خانواده‌ای با ۴ فرزند قطع شده و با وجود مشکلات معیشتی فراوان نتوانستند پیگیر مسئله خود شوند، سازمان هدفمندی نیز پاسخگوی وضعیت خانواده‌های تحت فشار نیست.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر علوم گفت: مجلس در ماده ۸۸ برنامه ششم توسعه تصویب کرد که شهریه فرزندان جانبازان و رزمندگان مشمول ۳۰ درصد تخفیف شود، اما این قانون اجرا نشده است.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور و معاون پارلمانی وی افزود: چند سالی است که یارانه خانواده ای با ۴ فرزند قطع شده و با وجود مشکلات معیشتی فراوان نتوانستند پیگیر مسئله خود شود، سازمان هدفمندی نیز پاسخگوی وضعیت خانواده های تحت فشار نیست.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نفت یادآور شد: واگذاری جایگاه سوخت در بافق انجام شده و در این راستا ۹ نفر از بخش خصوصی بیکار شده اند و علی رغم تجربیات کاری این افراد و نیاز مجموعه به کار گرفته نمی شوند. خواهشمند است وضعیت آنها را پیگیری کنید.

 

یارانه صباغیان بافقی قطع یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر