کد خبر: 816213 A

سعیدی در گفت‌وگو با ایلنا:

سخنگوی فراکسیون امید تاکید کرد: انتخابات هیات رئیسه فراکسیون امید در روز سه‌شنبه ۱۰ مهر برگزار می‌شود که در جلسه امروز شورای مرکزی مقرر شد این انتخابات صبح سه‌شنبه هفته آینده برگزار شود.

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به جلسه صبح امروز شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از این اعلام شده بود که انتخابات هیات رئیسه فراکسیون امید در روز سه‌شنبه ۱۰ مهر برگزار می‌شود که در جلسه امروز شورای مرکزی مقرر شد این انتخابات صبح سه‌شنبه هفته آینده برگزار شود.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همچنین مقرر شد در ماه‌های باقیمانده کارگروه‌هایی که در فراکسیون تشکیل شده‌اند، طرح‌ها و پیشنهادهای خودشان را ارائه دهند و البته تاکید شد که این طرح‌ها و پیشنهادها بیشتر در مورد حل مسائل و مشکلات اقتصادی مردم باشد.

وی با اشاره به طرح شفاف‌سازی آرای نظام تقنینی بیان کرد: پیشنهاددهنده این طرح فراکسیون امید بود و در جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون نیز تاکید شد که در صحن در هنگام رای‌گیری حمایت خوبی از آن صورت گیرد که خوشبختانه همین اتفاق افتاد و این طرح به تصویب رسید.

سعیدی خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه امروز آقای الویری رئیس شورای عالی استان‌ها گزارشی از لایحه مالیات برارزش افزوده ارائه دادند و قرار شد که وی در کمیته اقتصادی فراکسیون هم حضور یابد و توضیحات مبسوطی از این لایحه ارائه دهد.

فاطمه سعیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر