کد خبر: 815989 A

وزیر کشور در فرودگاه ایلام:

وزیر کشور گفت: برای حداقل ۳ میلیون نفر تدارک لازم دیده شده است و با توجه به تجربیات چند ساله ای که در برگزاری مراسم اربعین داریم و همچنین اضافه شدن مرز خسروی، امیدواریم تسهیلات بهتر و خدمات مناسبتری به زوار ارائه دهیم.

به گزارش ایلنا، رحمانی فضلی وزیر کشور که صبح امروز وارد ایلام شد، در بدو ورود به ایلام در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در این سفر با همراهی روسای کمیته های مختلف ستاد مرکزی اربعین حسینی از مرز مهران، تأسیسات، امکانات و آمادگی هایی که در آنجا ایجاد شده بازدید خواهیم داشت، گفت: قصد ما این است که بتوانیم از مسیر مهران تا نجف و همچنین از نجف تا کربلا هم بازدید داشته باشیم.

وزیر کشور افزود: در تمام مسیر امکاناتی که فراهم شده و شرایطی که باید ایجاد شود را حتماً مورد بررسی قرار می دهیم و همچنین  جلسه ای با وزیر کشور عراق و استانداران مرزی خواهیم داشت.

رحمانی فضلی خاطر نشان کرد: با توجه به گزارشاتی که کمیته های مختلف ارائه دادند و اقداماتی که تا کنون انجام شده است آمادگی های لازم وجود دارد و برای حداقل ۳ میلیون نفر تدارک لازم دیده شده است و با توجه به تجربیات چند ساله ای که در برگزاری مراسم اربعین داریم و همچنین اضافه شدن مرز خسروی، امیدواریم  تسهیلات بهتر و خدمات مناسبتری به زوار ارائه دهیم.

وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر