کد خبر: 815843 A

محمدرضا باهنر:

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: اگر خدای ناکرده در انتخابات آینده موفق نباشیم به خودمان باخته‌ایم چراکه حریف قدرتمندی که برنامه و کارنامه خوبی داشته باشد، وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین عصر امروز شنبه ششم مهرماه در جلسه ماهانه این حزب ضمن خیر مقدم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: بعد از جنگ مشخص شد که صدام از سوی همه دنیا حمایت می‌شد برای اینکه نظام اسلامی نماند، اما اینگونه نشد.

وی افزود: امروز کدام یک از طرفداران صدام به تجاوز عراق و حمایت از او افتخار می‌کنند؟ الحمدالله امروز نظام جمهوری اسلامی به قدرتی رسیده که ابر قدرت‌ها هم جرأت نمی‌کنند و باورشان رسیده که اگر دستی به سوی جمهوری اسلامی دراز شود، قطع می‌شود.

باهنر یادآور شد: نسلی که انقلاب جنگ و امام را درک نکرده اکنون در رابطه با اربعین و حماسه‌ای که شکل گرفته فعال است و روز به روز این حرکت پر سر و صداتر می‌شود و تاثیر خود را در افکار عمومی جهان دارد افرادی که امکاناتی دارند برای دفاع و حضور در این حماسه دریغ نکنند.

وی گفت: در رابطه با انتخابات پیش رو باید بگویم پاشنه آشیل ما مساله احزاب ما هستند متاسفانه در نبود چند حزب فراگیر ما انرژی و توانمان صرف اختلافات درونی خودمان می‌شود. هدف و چشم انداز ۱۰۰ درصدی است که هیچوقت به آن نمی‌رسیم سعی می‌کنیم علیرغم اختلاف سلیقه‌ها وحدت داشته باشیم.

باهنر عنوان کرد: اگر خدای ناکرده در انتخابات آینده موفق نباشیم به خودمان باخته‌ایم چراکه حریف قدرتمندی که برنامه و کارنامه خوبی داشته باشد، وجود ندارد.

وی با بیان اینکه اطمینان بالایی در اصولگرایان ایجاد شده که حتما می‌بریم، گفت: همیشه به خوف و رجا توصیه می‌کنم چرا که همین موضوع که تصور می‌شوداصولگرایان می‌برند باعث افزایش تعداد افراد ثبت‌نام‌کننده می‌شود و طبق اخباری که داریم دور قبل ۱۳ هزار و این دور تا ۱۵ هزار نفر شرکت خواهند کرد.

باهنر با اشاره به اینکه در گذشته تعداد افراد کمتری برای انتخابات حضور پیدا می‌کردند، گفت: امیدواریم که همه شیفته خدمت باشند

وی گفت: با این شرایط ممکن است افرادی که می‌آیند باعث شود بر نارضایتی‌ها دامن بزنند اگر شعار مجلس تحریم‌شکنی و مبارزه با فساد باشد برای جامعه اصولگرایی و انقلابی مجلس آتی می‌توان فرصت خوبی باشد.

محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر