کد خبر: 814875 A

رئیسی در اختتامیه مجلس خبرگان:

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: پیام مجلس خبرگان رهبری برای همه دست اندر کاران در همه لایه‌های مدیریتی کشور این است که بتوانند آن فضای امید و امیدآفرینی را بیش از پیش ایجاد کنند و امید به دشمنان نداشته باشند که بخواهند گره‌گشایی برای زندگی و معیشت ما داشته باشند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجت الاسلام ابراهیم رئیسی در اختتامیه اختتامیه هفتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم، گفت: از اعضای این مجلس تشکر می‌کنم که با حضور فعال خود کاری کردند که ما بتوانیم از نطق بزرگواران استف اده کنیم و گزارش اجلاس فردا توسط آیت الله موحدی کرمانی و آیت الله جنتی به خدمت مقام معظم رهبری تقدیم خواهد شد.

وی تاکید کرد: لازم می‌دانم از اصحاب رسانه و خبرنگاران و رسانه ملی و اعضای دبیرخانه و حفاظت و همه عزیزانی که در برقراری و تشکیل این اجلاس زحمت کشیدند، تشکر کنم.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: برای همه دست‌اندرکاران در کشور پیام حرکت و تلاش و فعالیت انقلابی و متفاوت با آنچه  قبل از این در کشور انجام می‌شد داریم.

وی افزود: جنگ ما هنوز تمام نشده و جنگ روانی و اقتصادی و رسانه‌ای و اطلاعاتی شروع شده و باید متناسب با آن آرایش جنگی وجود داشته باشد و این آمادگی باید در حوزه‌های مختلف وجود داشته باشد و حرکت ابتکاری و خلاقیت باید در کشور موج بزند.

رئیسی گفت: انتظار رئیس خبرگان از همه ما و دست اندرکاران این است که واقعا با حرکت و تلاش یک امیدآفرینی جدی در مردم ایجاد شود.

وی ادامه داد: فضای کشور امروز با پرچمداری رهبر معظم انقلاب فضای مقاومت و ایستادگی فعال است و این فضا روز به روز در حال افزایش است و فضای کشور فضای احساس غرور ملی و خود باوری است و فضای کشور فضای نفرت به آمریکا و افزایش بی‌اعتمادی به اروپایی‌ها است و فضای کشور فضای گفتمان غالب یعنی گفتمان امام(ره) و رهبری باید باشد که این فضا رو به افزایش است.

رئیس قوه قضائیه گفت: امروز خصوصا در آستانه انتخابات هرکس در هرکجا بخواهد یا نخواهد، بداند یا نداند، یاس ایجاد کند بداند در جهت راهبرد دشمن حرکت کرده است. امروز تمام تلاش در حوزه‌های مختلف باید در جهت ایجاد امید باشد و امیدآفرینی در مردم وظیفه جدی است که خواست رهبری معظم انقلاب است و وظیفه همگان است که این امید را در کشور ایجاد کنند.

 

وی افزود: پیام مجلس خبرگان رهبری برای همه دست اندر کاران  در همه لایه‌های مدیریتی کشور این است که بتوانند آن فضای امید و امیدآفرینی را بیش از پیش ایجاد کنند و امید به دشمنان که بخواهند گره گشایی برای زندگی و معیشت ما کنند نداشته باشند. امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد درجهت منویات رهبری گام برداریم و روز به روز شاهد افزایش سرمایه های اجتماعی باشیم.

رئیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر