کد خبر: 814287 A

فرمانده سپاه محمد رسول الله:

فرمانده سپاه محمد رسول الله گفت: دشمن به دنبال این است مردم ما را از هم دور کند و سپس مردم را از دولتمردان جدا کند و سپس دولتمردان را از هم جدا کند اخیرا هم دیدید برخی نتوانستند خود را نگه دارند و برخی اشتباهاتی داشتند و بعد می‌خواهند همه را از رهبری جدا کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سردار محمدرضا یزدی در همایش دفاع از حق از جبهه تا محکمه ضمن تقدیم درود به روان پاک شهدا گفت: ما آن روزی که انقلاب کردیم گرفتار این بودیم که جلوی ترور را بگیریم و بعد به دنبال این بودیم که جلوی آشوب‌های داخلی و جنگ تحمیلی را بگیریم. امید داشتیم کسی به ما تعرض نکند.

وی افزود: در ادبیات سیاسی به آن بازدارندگی می‌گویند و به دنبال این بودیم که کسی به تعرض نکنیم و این‌ها را به یمن هشت سال دفاع مقدس به دست آوردیم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله ادامه داد:  دشمن امروز با دروغ پراکنی در فضای مجازی، با حضورشان در منطقه سعی‌شان این است در برابر ما بازدارندگی ایجاد کنند. آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز نگران این هستند که ما حرکت بعدی‌مان را چطور انجام خواهیم داد. همه‌شان به دنبال این هستند که حرکت بعدی ما چیست؟

وی تاکید کرد: ملت ما امروز مقتدر است. در سوریه نقشه‌هایشان بر آب شد. امید داشتند ماجرای اسد را زود تمام کنند. البته حضور اسد برای آنان خیلی تفاوتی نداشت بلکه می‌خواستند علیه ما بازدارندگی ایجاد کنند. پهپاد فوق مدرن‌شان وقتی بر فراز خاک ما آمد اتفاقی افتاد که همه کسانی که دستی به موضوع نظامی داشتند انگشت به دهان ماندند.

سردار یزدی گفت: کسانی که در موضوع پدافند هوایی در دنیا قدرتمند هستند می‌گفتند ما به مخیله‌مان نمی‌آید که یک پهپاد آمریکایی بالای آسمان ما بیاید ما بزنیم در جلسات خصوصی به ما می‌گفتند ما جرات نداریم بزنیم و می‌گفتند با این روش که شما زدید اگر ما می‌خواستیم اینگونه آن پهپاد را بزنیم موفقیت‌مان ۱۰ درصد بود.

وی افزود: آنهایی که می‌گفتند ما آمدیم امنیت منطقه را رقم بزنیم امروز خودشان امنیت ندارند. وقتی کشتی انگلیسی تخلف کرده بود، به او اخطار دادیم سپس چندتا از هواپیماهای آمریکایی بلند شد. بسیجیان ما وقتی اخطار دادند که دخالت نکنید و بلافاصله از منطقه دور شوند.

وی تاکید کرد: به دنیال این هستند که در جایی در گوشه ای یک دیپلمات ما را با او مذاکره کنند. به دنبال این هستند که با او بنشینند و بگویند ما مذاکره کردیم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله افزود: ما مشکلاتی هم داریم. این ایام ایام گلایه نیست. ما مردم عزیزی داریم که شایستگی دارند. باید گلایه را برای بعد گذاشت. شرایط امروز ما با شرایط بعد از پایان دفاع مقدس قابل قیاس نیست.

فرمانده سپاه محمد رسول الله گفت: ما نفت خود را پنج دلار استخراج می‌کردیم و نه دلار می‌فروختیم. امروز شرایط ما متفاوت است و امروز شرایط ما با یک تفاوت معنی‌دار می‌گوید که شما موفق هستید. اینکه رهبری می‌گویند من به آینده امیدوارم بر اساس تحلیل صحیح است.

وی افزود: دشمن به دنبال این است مردم ما را از هم دور کند و سپس مردم را از دولتمردان جدا کند و سپس دولتمردان را از هم جدا کند اخیرا هم دیدید برخی نتوانستند خود را نگه دارند و برخی اشتباهاتی داشتند و بعد می‌خواهند همه را از رهبری جدا کنند.

سردار یزدی گفت: اردوگاه انجام فرمایشات رهبری معلوم است و در این اردوگاه باید بایستیم.

یزدی سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر