کد خبر: 813940 A

صباغیان در تذکر شفاهی:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: در حال حاضر مردم از واعظ توهین کننده به مجلس می خواهند در مورد دستمزد خود شفاف سازی کند، چراکه برخی از مداحان در حوزه انتخابیه اینجانب برای یک شب مداحی چند میلیون پول دریافت می کنند، چرا آقایان به مسائل خود نمی پردازند و مجلس را مورد اتهام قرار می دهند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا،محمدرضا صباغیان بافقی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به صحبت های یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه برخی نمایندگان فرهنگی و معلم از وزارت آموزش و پرورش وارد مجلس شده اند و حال به وزارت نفت منتقل شده اند، گفت: اگر موردی در این رابطه وجود دارد، باید معرفی شود، اینگونه کلی گویی ها موجب برداشت های دیگری در حوزه های انتخابیه نمایندگان شده و ابزار دست عده ای برای تحقق اهداف آنها می شود.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده کارمند وزارت آموزش و پرورش هستم، افزود: نمایندگان چه گناهی کرده اند که باید به دلیل صحبت برخی افراد پاسخگوی صدها هزار نفر باشند.

وی درباره صحبت‌های یکی از واعظان مبنی بر لزوم شفافیت آرا در مجلس تصریح کرد: اگر چه ممکن است درخواست شفافیت از مجلس حق باشد، اما باید حرمت مجلس رعایت شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده حقوق، اموال و هزینه‌های انتخاباتی خود را به صورت رسمی اعلام کرده‌ام، ادامه داد: در حال حاضر مردم از این واعظ می‌خواهند در مورد دستمزد خود شفاف‌سازی کند، چراکه برخی از مداحان در حوزه انتخابیه اینجانب برای یک شب مداحی چند میلیون پول دریافت می‌کنند، چرا آقایان به مسائل خود نمی‌پردازند و مجلس را مورد اتهام قرار می‌دهند. شفافیت را از خود آغاز کنند.

پناهیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر