کد خبر: 809581 A

معاون بهداشت و درمان سپاه:

سردار عبداللهی گفت: خدمات بهداشتی درمانی سپاه به زائران ایرانی و غیرایرانی در مسیر شهر نجف تا کربلا، داخل شهرهای نجف و کربلا، نواحی مرزی ایران و عراق و همچنین چند شهر عراق ارائه خواهد شد.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ دوم احمد عبداللهی معاون بهداشت و درمان سپاه در گفت‌وگویی اظهار کرد: معاونت بهداشت و درمان سپاه نسبت به سال گذشته برنامه‌ریزی کامل‌ و جامع‌تری در خصوص احداث بیمارستان‌های صحرایی و درمانگاه‌ها و پست‌های امداد در ایام اربعین حسینی خواهد داشت.

وی افزود: خدمات بهداشتی درمانی سپاه به زائران ایرانی و غیرایرانی در مسیر شهر نجف تا کربلا، داخل شهرهای نجف و کربلا، نواحی مرزی ایران و عراق و همچنین چند شهر عراق ارائه خواهد شد.

معاون بهداشت و درمان سپاه با بیان اینکه هم‌اکنون جانمایی و استقرار بیمارستان‌های صحرایی، درمانگاه‌ها و پست‌های امدادی معاونت بهداشت و درمان سپاه در ایام اربعین حسینی در حال تدوین است، گفت: آنچه تا کنون قطعی شده است این است که دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) سپاه یک بیمارستان صحرایی در شهر کربلا برپا خواهد کرد و به زائران در حوزه‌های مختلف خدمات ارائه خواهد داد.

سردار عبداللهی در پایان تصریح کرد: امیدواریم اربعین امسال باشکوه‌تر از سال گذشته عمل کنیم تا در حوزه بهداشت و درمان دغدغه‌ای برای زائران اربعین حسینی وجود نداشته باشد.

معاون بهداشت و درمان سپاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر