کد خبر: 808414 A

دبیرکل حزب الله لبنان:

دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: به آمریکایی ها، صهیونیست ها و همه توطئه گران می گوییم ما قومی هستیم که نه محاصره نه گرسنگی و نه جنگ نمی تواند به اراده و ایمان ما آسیب و خدشه ای وارد کند

به گزارش ایلنا، سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت شب دهم ماه محرم شب عاشورای حسینی که به صورت زنده و ویدئو کنفرانس در مجتمع سید الشهدای ضاحیه جنوبی بیروت پخش می‌شد، گفت: ما وارد نبرد بزرگ، خطرناک و سختی که در پیش داریم، خواهیم شد. امروز آمریکا، اسرائیل و دست نشانده‌های آنان (آمریکا و اسرائیل) قصد دارند خیمه گاه و محور ما را محاصره کنند.

سید مقاومت افزود: اما فرمانده این خیمه گاه امام خامنه‌ای دام ظله الشریف و مرکز این خیمه گاه جمهوری اسلامی ایران است که با محاصره، گرسنگی و جنگ تهدید می‌شود، آنگونه که عمر ابن سعد در روز دهم ماه محرم با خیمه گاه امام حسین (ع) کرد. این خیمه گاه ما و این امام ما و این رهبر ما و این حسین ماست. در این نبرد جایی برای بی طرفی وجود ندارد، یا باید با حسین باشی و یا با یزید. نبرد و تقابل، دوباره و از نو در حال تکرار شدن است.

سید حسن نصرالله خاطرنشان کرد: من و شما ان شاء الله مصمم هستیم آن گونه که به خداوند عز و جل از دهه‌ها پیش وعده داده ایم که در مسیر حسین حرکت کنیم و از تهدیدات، خطرات، تهدید به جنگ و تهدید به گرسنه نگه داشتن و اعمال تحریم‌ها و رعب افکنی‌ها نهراسیم. ما امشب و فردا به ترامپ و آمریکایی‌ها - نمایندگان آن‌ها در لبنان نیز می‌توانند بیایند و ببینند- و به نتانیاهو و صهیونیست‌ها و همه توطئه گران علیه ما می‌گوییم ما قومی هستیم که نه محاصره، نه گرسنگی، نه تشنگی، نه ترس و نه جنگ نمی‌تواند به اراده، عزم، باور و ایمان ما آسیب و خدشه‌ای وارد کند.

دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد: اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید، به او می‌گوییم‌ ای سید و امام ما، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می‌شویم، سپس سوزانده می‌شویم، سپس در هوا پراکنده می‌شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می‌شود،‌ ای فرزند حسین، تو را تنها نخواهیم گذاشت.

رهبر انقلاب سید حسن نصرالله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر