کد خبر: 806703 A

موسوی:

سخنگوی وزارت خارجه گفت: به نظر می‌رسد تلاش‌های فرانسه به زمان تعیین شده جمهوری اسلامی ایران نرسد و به احتمال خیلی زیاد کاهش تعهدات خود را در روزهای آینده انجام می‌دهیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سیدعباس موسوی درباره جزئیات مذاکرات ایران و فرانسه گفت: آقای عراقچی مذاکرات مفصلی در پاریس داشتند و نتیجه را به تهران آوردند که در آینده می‌توان نسبت به آن بیشتر اظهارنظر کرد.

سخنگوی وزارت خارجه گفت: مذاکرات به صورت فشرده ادامه دارد و همچنین جزئیات زیادی دارد که باید تصمیم‌گیری شود. آنچه مسلم است، این است که به نظر می‌رسد تلاش‌های آنان به زمان تعیین شده جمهوری اسلامی ایران نرسد و به احتمال خیلی زیاد کاهش تعهدات خود را در روزهای آینده انجام می‌دهیم.

موسوی در مورد وضعیت خدمه کشتی انگلیسی توقیف شده در ایران اظهار کرد: با خدمه کشتی و ناخدای کشتی مشکلی نداریم. این کشتی تخلفاتی انجام داده است طبیعی است وقتی کشتی متوقف می شود، خدمه کشتی هم متوقف شوند.

وی افزود: در مورد خدمه کشتی پس از توقیف کشتی، بررسی‌های لازم از نظر کنسولی صورت گرفت و مجوز تک تک آنها مورد بررسی قرار گرفت. بعد از بررسی های بیشتر و از باب سیاست های انسان دوستانه تصمیم گرفته شد که برخی از آنها از کشتی پیاده شوند تا بتوانند به زندگی روزمره خود برگردند و چنین اتفاقی افتاد.

دولت سیدعباس موسوی کشتی انگلیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر