کد خبر: 806203 A

فرهنگی در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش:

یک نماینده مجلس با اشاره به سوابق مدیریتی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: تاکید بر اجرای سند تحول بنیادین و مخالفت با سیاست‌های استعماری ۲۰۳۰ از جمله نکات مثبت حاجی میرزایی به شمار می‌آید.

به گزارش ایلنا، محمدحسین فرهنگی در جلسه علنی صبح امروز  مجلس و در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به عنوان موافق وزیر پیشنهادی، گفت: آشنایی بنده با آقای حاجی میرزایی به روزهای اول انقلاب بر می‌گردد که ایشان مسئولیت نهضت سوادآموزی و چند مسئولیت دیگر را در استان آذربایجان شرقی داشتند. شاهد تلاش‌های ارزشمند ایشان در اعمال نظرات انقلابی و دینی در حوزه‌های کاری و مسئولیتی بوده‌ام.

نماینده مردم تبریز با بیان اینکه مسئول یک سازمان باید مهارت‌های ادارکی بالایی داشته باشد، گفت: مهارت‌های ادراکی به معنای داشتن قدرت بالای تصمیم‌گیری و اعمال سیاست‌های پیش‌بینی شده و قدرت بالای هماهنگی با کل سازمان است که این ویژگی در آقای حاجی میرزایی وجود دارد.

این نماینده مجلس ادامه داد:‌ در طول انقلاب وزرایی بودند که در وزارت‌خانه‌های کشاورزی و نیرو و نفت مسئولیت‌هایی داشتند و به دلیل مهارت ادراکی بالا کارنامه موفقی از خود به جای گذاشتند. از آن طرف در آموزش و پرورش شاهد حضور وزرایی بودیم که علیرغم وجود سابقه در آموزش و پورش منشاء اثر گسترده‌ای نشدند.

فرهنگی اضافه کرد: بنابراین داشتن مهارت‌های ادراکی و ارزشمند در مدیریت مؤلفه‌ مهمی است که آقای حاجی‌میرزایی با داشتن چنین مهارت‌هایی می‌تواند در مدت باقیمانده دولت سنگ بنای تحولات مختلف را بگذارد.

وی در پایان حاجی میرزایی را مدیری عالی و با توانایی اداره امور دانست و گفت که تاکید بر اجرای سند تحول بنیادین و مخالفت با سیاست‌های استعماری ۲۰۳۰ از جمله نکات مثبت ایشان به شمار می‌آید

مجلس شورای اسلامی رای اعتماد محمدحسین فرهنگی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر