کد خبر: 805853 A

نادری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس گفت: داشتن رفاه و آسایش نسبی از مطالبات همه مردم است که مسئولان باید در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، شهاب نادری در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه، ۱۱ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: از تلاش همه مسئولان خصوصاً رئیس جمهور و استاندار کرمانشاه بابت ثبت جهانی اورامانات قدردانی می‌کنم.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان و آقایان چرا خود را به خواب غفلت زده‌اید؛ رفاه نسبی و آسایش منطقی از جمله مطالبات همه شهروندانی است که در قانون همه ممالک مورد توجه قرار گرفته‌اند.

وی افزود: علاوه بر اینکه اشخاص حقیقی باید در راستای موضوع مذکور تلاش کنند، بر دولتمردان و گردانندگان جامعه نیز این مهم واجب است که در جهت تأمین رفاه نسبی و آسایش مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن گلایه از مسئولان سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خاطر نشان کرد: در سال ۲۰۲۰ میزبان جهانگردانان خارجی هستیم اما اقدامات لازم در این زمینه صورت نگرفته که امر قابل تأمل است؛ انگار نمی‌خواهند آثار و ابنیه قوم ماد و نژاد آریایی را ببینند و لذت ببرند.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی خواستار برطرف کردن مشکلات عدیده راه‌های مواصلاتی منطقه اورامانات شد.

 

مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر