کد خبر: 805446 A

نوروزی در گفت‌و‌گو با ایلنا مطرح کرد؛

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: بررسی طرح ارتقای اسناد رسمی در دستور کار امروز این کمیسیون قضایی قرار گرفت و کلیات آن به تصویب رسید و جهت بررسی جزئیات به کمیته مربوطه ارجاع داده شد.

حسن نوروزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: بررسی طرح الحاق یک تبصره به بند ج ماده ۲۴ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت در دستور کار قرار داشت که با حضور معاون حقوقی وزارت دادگستری، قوه قضائیه و مرکز پژوهش‌های مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت اما رای نیاورد و از دستور کار کمیسیون خارج شد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تصریح کرد: بررسی طرح ارتقای اسناد رسمی نیز در دستور کار قرار گرفت و کلیات آن به تصویب رسید و جهت بررسی جزئیات به کمیته مربوطه ارجاع داده شد.

این نماینده مجلس دهم گفت: گزارش سفر برخی اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی به کشور اندونزی و دیدار با رئیس‌مجلس و مسئولان وزارت دادگستری آن کشور نیز در صحن کمیسیون قرائت شد. همچنین روح‌الله حضرت‌پور که تاکنون عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بود به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس منتقل شد.

حسن نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر