کد خبر: 805087 A

لاهوتی در گفت‌وگو با ایلنا:

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی گفت: نظر اعضای فراکسیون مستقلان درباره مونسان مثبت است اما در مورد حاجی‌میرزایی چنین نیست و با توجه به حساسیت وزارت آموزش و پرورش دغدغه‌هایی توسط نمایندگان مطرح شد.

مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا در تشریح جلسه امروز فراکسیون فراکسیون مستقلان گفت: علی‌اصغر مونسان و محسن حاجی‌میرزایی وزرای پیشنهادی دولت برای وزارتخانه های میراث فرهنگی و آموزش و پرورش در این جلسه حضور یافتند و برنامه های خود را به نمایندگان ارائه کردند.

سخنگوی فراکسیون مستقلان تاکید کرد: مونسان تقویت مبحث گردشگری، ایجاد زمینه ورود گردشگران خارجی به کشور و استفاده از توان بخش خصوصی در این زمینه را جزو برنامه های خود برای تصدی وزارت میراث فرهنگی عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت که حال آموزش و پرورش خوب نیست و باید تلاش کنیم مشکلات این وزارت خانه کم شود. لذا حل این مشکلات مستلزم در نظر گرفتن منابع جدیدی برای این وزارتخانه است.

لاهوتی گفت: حاجی میرزایی بر این باور است که تا کنون نسخه‌هایی که برای اداره آموزش و پرورش وجود داشته مناسب نبوده و ما برای اداره آن باید به الگوهای مدیریتی روی آوریم.

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی اظهار داشت: نظر اعضای فراکسیون مستقلان درباره مونسان مثبت است اما در مورد حاجی میرزایی چنین نیست و با توجه به حساسیت وزارت آموزش و پرورش دغدغه هایی توسط نمایندگان مطرح شد.

وی گفت: رای گیری نهایی فراکسیون مستقلان درباره دو وزیر پیشنهادی صبح روز سه شنبه دوازدهم شهریور ماه انجام خواهد شد.

لاهوتی مونسان حاجی میرزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر