کد خبر: 804994 A

نشست فصلی دبیران استان های شمالی و مرکزی حزب وحدت و همکاری در جهت بهبود رویه کاری و گزارشات ماهانه از فعالیت دبیران در دفتر مرکزی این حزب انجام شد.

به گزارش ایلنا، در این نشست محمدرضا راه چمنی دبیر کل این حزب با بیان اینکه این اقدام می‌تواند به فعالیت هرچه بهتر و پویایی روند دفاتر فعال این حزب کمک به سزایی داشته باشد اظهار داشت:  در حال حاضر دفاتر حزب وحدت و همکاری ملی در ۲۸ استان دایر است که این ظرفیت می تواند گام مهمی در جهت عضوگیری و معرفی اهدافش میان مخاطبان بردارد.

وی ادامه داد: در جلسه فصلی در صدد هستیم تا پنجشنبه اول هر ماه با حضور دبیران استانی برنامه ریزی های لازم و خط و خطوط کاری را به نمایندگان حزب  یادآور شویم.

دبیرکل وحدت و همکاری ملی تصریح کرد: در جهت بهبود اخبار و فعالیت نمایندگان این حزب خواست تا در اسرع وقت رابطان خبری را معرفی تا از طریق سایت، فضای مجازی و ۴ روزنامه سراسری و هفته نامه فعالیت و توانمندی آنان در منطقه تحت پوشش قرار بگیرد.

وی همچنین به نزدیک بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال نیز اشاره کرد و گفت که برای انتخابات پیش رو برنامه ریزی های مطلوبی در نظر گرفته خواهد شد.

 

 

حزب وحدت و همکاری ملی pcf pnj
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر